Laureaci znaku

 
 
TORIMPEX

TORIMPEX

Kategoria:   

To sieć sklepów z wyłącznie polskim kapitałem, która powstała w 1990 roku w Toruniu. To 8 placówek na terenie miasta, 250 zatrudnionych osób, 10-20 tys. pozycji asortymentowych, codzienne dostawy świeżego mięsa i wędlin, pełen zakres towarów spożywczych, chemii kosmetycznej i gospodarczej, AGD

2018-11-19
więcej
TORMEC REDUKTOR Spółka Jawna

TORMEC REDUKTOR Spółka Jawna

Kategoria:   

TORMEC Reduktor to nowoczesna i dynamiczna firma założona w 2002 roku z siedzibą w Toruniu. Firma jest  głównym przedstawicielem i partnerem włoskiego producenta napędów firmy MOTOVARIO w Polsce.

2019-09-12
więcej
Tornet.pl

Tornet.pl

Kategoria:   

Firma świadczy usługi pieczątkarskie w Toruniu. Kapituła znaku doceniła usługę wykonania pieczątek w 5 minut, oraz wielokolorowych z niestandardowymi odcieniami np. brązowe, różowe, pomarańczowe, żółte... W ofercie Tornet.pl są wszystkie modele opraw najlepszych producentów: pieczątki beztuszowe - PRE INK, polimerowe, gumowe, suche - wyciskane, metalowe - referentki (plomby: w laku, plastelinie), i w długopisie. Firma produkuje stemple wielkoformatowe wykorzystywane do znakowania torebek i kartonów. Nowością są pieczątki cyfrowe E-mark. Można nimi drukować w pełnym kolorze (RGB) na papierze, kartonie, drewnie, tkaninie: dowolne teksty, zdjęcia, grafiki, kody kreskowe i QR, aktualizuje i automatycznie zmienia: numery, godzinę.

2018-11-19
więcej
TORQWAY Sp. z o.o.

TORQWAY Sp. z o.o.

Kategoria:   

Torqway Hybrid to innowacyjny pojazd do ćwiczeń fizycznych posiadający 2 źródła napędu: manualny i elektryczny. Na pokładzie 3 tryby wsparcia elektrycznego, nieograniczony zasięg jazdy, prędkość max. 11km/h. Do tego stabilna podstawa, ekran LCD, aplikacja mobilna, nowoczesny design i ergonomiczne kształty.

2018-09-13
więcej
Toruń Plaza

Toruń Plaza

Kategoria:   

Centrum Handlowe Toruń Plaza znajduje się w zachodniej części miasta. Powstało one na terenach bardzo ważnych dla torunian na miejscu dawnego stadionu żużlowego. Otwarcie miało miejsce 14 listopada 2011 roku.  Głównym celem Toruń Plaza jest utrzymanie wysokiej pozycji na rynku centrów handlowych, nie tylko w Toruniu, ale również w Polsce. W związku z tym z roku na rok wprowadza wiele zmian i udogodnień z myślą o swoich klientach. Między innymi w roku 2019 zostały wprowadzone nowe usługi, takie jak: rower miejski, stacja naprawcza czy karta podarunkowa online.
Toruń Plaza jako centrum bardzo jest zaangażowane w działalność wspierającą toruński sport, poprzez sponsoring drużyn sportowych, tworzenie strefy kibica czy organizację konferencji. Dodatkowo bardzo aktywnie uczestniczy przy organizacji toruńskich eventów, takich jak Run Toruń, Run&Row, Toruń Kocha Rolki, Nocne przejazdy na Rolkach ulicami Torunia, Rajdy Rowerowe m.in. Toruń na Rowery. Ponadto Toruń Plaza  bardzo angażuje się w działalność charytatywną i prospołeczną. Doskonałym przykładem akcji charytatywnej cieszącej się olbrzymim zainteresowaniem była ubiegłoroczna akcja „Karma wraca”. Za okazane wsparcie na rzecz toruńskiego schroniska dla zwierząt mieszkańcy Torunia i okolic otrzymali od Toruń Plaza bożonarodzeniowe choinki. Udało się zebrać ponad 600 kg suchej karmy oraz wiele kocy i artykułów higienicznych niezbędnych zwierzakom. Na stałe do kalendarza wydarzeń Toruń Plaza wpisała się akcja organizowana dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za każdy zjazd na zjeżdżalni Toruń Plaza przekazuje do puszki WOŚP 2 zł. w 2020 padła rekordowa kwota 6 000 zł. 
Bardzo ważnym elementem życia Centrum jest rozpowszechnianie wydarzeń kulturalnych wśród klientów i mieszkańców Torunia. Są to m.in. atrakcje ogólnorozwojowe, spotkania autorskie oraz koncerty znanych zespołów. W 2019 roku zostały zorganizowane spotkania z Otylią Jędrzejczak oraz Wojciechem Drewniakiem. Oprócz akcji aktywizujących pełnoletnich klientów swoimi działaniami wspiera także rozwój młodszych odbiorców. Organizuje cykliczne wydarzenie, jakim jest Klub Mamy&Maluszka, w czasie którego mamy wraz ze swoimi pociechami mogą spędzić chwilę w aktywny i zorganizowany sposób, integrując się z innymi mamami i dziećmi. Zaś w piątki dzieci mają możliwość skorzystania z cyklicznych spotkań "Wesołe Piątki".  W okresie pomiędzy kwietniem a październikiem na czwartym poziomie parkingu organizowane są warsztaty jazdy na rolkach dla różnych grup wiekowych i o zróżnicowanych umiejętnościach.

Aby lepiej zaznajomić klientów i mieszkańców Torunia z lokalnymi wydarzeniami i celebrytami prowadzą cykl Toruń Plaza TV, który pozwala klientom poznać bliżej daną osobę oraz odkryć nowe inspirujące rzeczy w Centrum Handlowym Toruń Plaza. Dodatkowo dla klientów dostępny jest w formie fizycznej Magazyn Toruń Plaza, w którym dostępne są informacje na temat aktualnych trendów mody, ciekawostki zdrowotne oraz podsumowania dotychczasowych działań przeprowadzonych w Toruń Plaza.

W Toruń Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek takich jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, TK Maxx, H&M, C&A, Tally Weijl, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Mohito, Sinsay, Kazar, Ecco, Home&You, Rossmann, Hebe, Douglas, SportsDirect, Martes Sport, ToysRUs, Lidl i wiele innych. Ponadto do dyspozycji Klientów, Centrum pozostawia liczne kawiarnie i restauracje. To również w Toruń Plaza znajdują się 8-salowe kino Cinema City i jedyna w Toruniu wielotorowa kręgielnia Lucky Star.

Dla klientów Centrum dostępnych jest 1100 miejsc parkingowych. Klienci mogą również korzystać ze środków komunikacji miejskiej: tramwajów linii 2,3,4,5 oraz autobusów linii 18, 26, 34, 36 i 40.

 

 

2020-01-22
więcej
Toruńska Manufaktura Piernika

Toruńska Manufaktura Piernika

Kategoria:   

Toruńska Manufaktura Piernika oferuje pierniki wypiekane ręcznie według najstarszych receptur i najlepszych toruńskich tradycji. Tworzy się tu jedyne w swoim rodzaju pierniki jadalne i dekoracyjne, nie żałując przy tym naturalnego miodu i aromatycznych korzennych przypraw. Prawdziwe pierniki z Toruńskiej Manufaktury Piernika sprawdzą się jako wyjątkowa pamiątka z Grodu Kopernika, wyjątkowy upominek dla kogoś ważnego, a nawet oryginalna wizytówka firmy. 

2018-11-19
więcej
Toruńska Piernikarnia Mistrza Bogumiła

Toruńska Piernikarnia Mistrza Bogumiła

Kategoria:   

Firma oferuje warsztaty własnoręcznego wyrobu pierników ozdobnych. U Mistrza Bogumiła cały rok przygotowują najsłynniejsze korzenne ciasteczka, radują się podczas biesiad pachnących piernikiem oraz wspólnie bawią podczas piernikowych urodzinek. Głównym punktem każdego spotkania jest przeprowadzony zgodnie z recepturą średniowieczną – własnoręczny wyrób pierników dekoracyjnych, tzw. gościńców.

2019-09-12
więcej
TORUŃSKI ANTYKWARIAT KSIĘGARSKI

TORUŃSKI ANTYKWARIAT KSIĘGARSKI

Kategoria:   

Firma zajmuje się sprzedażą i skupem książek. Toruński Antykwariat Księgarski to rodzinne przedsięwzięcie. Rozpoczął je Mieczysław Mackiewicz, który prowadził antykwariat od 1994. Dziś firmę prowadzi  córka - Aldona Mackiewicz. Magiczne miejsce mieści się przy ulicy Wysokiej 16 w budynku Towarzystwa Naukowego. W antykwariacie znajdziecie książki, których nakład się wyczerpał, wydane wiele lat temu, poszukiwane, rzadkie, czasem nawet "białe kruki".

 

2022-04-01
więcej
Toruńskie Zakłady Graficzne ZAPOLEX Sp. z o. o.

Toruńskie Zakłady Graficzne ZAPOLEX Sp. z o. o.

Kategoria:   

Firma czerpie z 400-letniej tradycji toruńskiego drukarstwa, ma ugruntowaną pozycję na rynku poligraficznym. Zdobyła ją dobrą jakością, korzystnymi dla obu stron cenami i terminowością. Potwierdzeniem profesjonalizmu jest zaufanie, jakim obdarzają toruńską firmę klienci z całej Europy. Spółka zrealizowała 14 wniosków unijnych i co roku inwestuje w park maszynowy oraz rozwój pracowników. Zapolex współpracuje z ponad 200 partnerami biznesowymi w Europie.

2018-11-19
więcej
Tres Event & Media

Tres Event & Media

Kategoria:   

Firma realizuje m.in.  transmisje live video z wydarzeń sportowych. Dojeżdżają  w różne zakątki Polski, by uchwycić najważniejsze chwile w sporcie. W ofercie również realizacja reportaży video bez relacji live wraz ze zdjęciami. Firma posiada kamery sportowe, stacjonarne jak i 360’’. Opcją dodatkową jest możliwość reklamowania produktów podczas transmisji nadawanych live.

2018-11-19
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia