Laureaci znaku

POSITIVE HOME NIERUCHOMOŚCI

POSITIVE HOME NIERUCHOMOŚCI

Kategoria:   

30 lat doświadczenia biznesowego, profesjonalne, kompleksowe pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Firma stawia na rzetelność, zaufanie klientów, jakość usług i bezpieczeństwo transakcji. Za cel stawia sobie ściagnięcie do Torunia zagranicznego inwestora, w oparciu o wykorzystanie sieci mediów polonijnych. 

2019-06-10
więcej
GP PEOPLE

GP PEOPLE

Kategoria:   

Na rynku pośrednictwa pracy działają  od 2002 roku, maja młodym duchem zespół  i we współpracy unikają sztywnych konwenansów. Prowadzą rekrutację w sposób jak najmniej angażujący i skracający drogę do pracodawcy. Nie oznacza to jednak, że nie weryfikują kompetencji pracowników. Organizują spotkania, doradzają i oferują pracę zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami pracownika.

2019-06-03
więcej
STUDIO TAŃCA - NIE PO PALCACH

STUDIO TAŃCA - NIE PO PALCACH

Kategoria:   

Studio tańca NIE PO PALCACH działa na toruńskiej. Jest to nowoczesna szkoła tańca, w której tańczyć może każdy. Posiada dwie profesjonalne, klimatyzowane sale taneczne. Prowadzi warsztaty i kursy tańca towarzyskiego, tanga argentyńskiego, kizomby, salsy kubańskiej, bachaty, a także lindy hop w kilkunastu grupach na różnych poziomach zaawansowania dla dorosłych oraz dla dzieci.

 

2019-06-03
więcej
Stowarzyszenie  RUN TO RUN  - \"Run Toruń - Zwiedzaj ze zdrowiem!\"

Stowarzyszenie RUN TO RUN - \"Run Toruń - Zwiedzaj ze zdrowiem!\"

Kategoria:   

Stowarzyszenie „Run To Run” to organizacja założona w 2011 roku przez grupę „zapaleńców” chcących propagować ideę zdrowego stylu życia, rozwoju osobistego poprzez sport oraz, popularyzowania  biegania na różnych dystansach. Organizowany przez stowarzyszenie bieg  "Run Toruń - Zwiedzaj ze zdrowiem!" zorganizowano w 2019 roku już po raz ósmy. Startujący na głównym dystansie 10 km biegli m.in. po torze żużlowym na Motoarenie, Szosą Bydgoską, przez park miejski i Bulwarem Filadelfijskim. W imprezie bierze udział kilka tysięcy uczestników.

2019-06-03
więcej
NATURALNE ATELIER

NATURALNE ATELIER

Kategoria:   

Młoda marka kosmetyków naturalnych, która powstała z pasji i miłości do kosmetyków, natury i ludzi. Ich motto brzmi "Pięknie i naturalnie" bo wierzą, że to właśnie naturalne kosmetyki najlepiej zadbają o nasze piękno. Ich produkty są w 100 % Hand Made, nietestowane na zwierzętach, produkty wykonują w mniejszych partiach ze względu na trwałość kosmetyków naturalnych bez sztucznych konserwantów.

2019-06-03
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia