Laureaci znaku

 
 
 Green Place 

 Green Place 

Kategoria:   

Kwiaciarnia została założona w listopadzie 2004 roku. Za cel stawia sobie tworzenie niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych, dba jednak także o tradycyjną ofertę dla klientów poszukujących prostych rozwiązań. Odwiedzając salon macie okazję nie tylko dokonać wyboru kwiatów, świec, serwetek, czy bibelotów, ale także podziwiać stylizowane wnętrza, co może posłużyć jako inspiracja przy własnych aranżacjach.

 

2020-01-17
więcej
ADIUTOR

ADIUTOR

Kategoria:   

Od kilkunastu lat obecni na rynku pracy dla opiekunów osób starszych. Zespół Adiutora to profesjonalizm, elastyczność, indywidualne podejście oraz wrażliwość na potrzeby pracowników oraz klientów. „Dla nas najważniejszy jest człowiek” - motto to sprawia, że pełni pasji oraz wiary w prezentowaną przez nich wizję świadczą usługi na najwyższym poziomie, stale szkoląc i podnosząc kwalifikacje pracowników.

2020-09-04
więcej
ADOP Sp. z o.o.

ADOP Sp. z o.o.

Kategoria:   

Od kilkunastu lat projektują i wdrażają w firmach oprogramowanie do zarządzania produkcją, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Niepowtarzalny i elastyczny system zarządzania,  wzbogacają o nowe funkcjonalności – dzięki temu system rozwija się razem z firmą, która go używa. Poznajcie ADOP Sp. z o.o.  - to kolejny laureat znaku jakości Made in Toruń.

2021-10-11
więcej
Agencja Reklamowa WebMaster

Agencja Reklamowa WebMaster

Kategoria:   

Na projektowaniu stron internetowych i tworzeniu nowoczesnych www znają się, jak nikt. Kilku osobowy zespół codziennie doradza klientom w doborze odpowiednich środków reklamowych, odpowiednich narzędzi marketingowych. Wspólnie opracowują strategię działania dla każdej firmy indywidualnie. Specjalizują się tez w sklepach internetowych, które  generują przychody.

2023-03-06
więcej
Akademia Jagiellońska

Akademia Jagiellońska

Kategoria:   

Uczelnia istniejąca w Toruniu od 2003 roku. Wpisana do prowadzonego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego rejestru uczelni niepublicznych. Znajduje się w samym centrum toruńskiej starówki, oferując najwyższą jakość kształcenia. Doświadczona kadra, połączenie teorii i praktyki oraz przyjazne warunki studiowania to tylko część z cech opisujących tę uczelnię.

2023-03-06
więcej
AKAMED

AKAMED

Kategoria:   

Akademickie Centrum Badań AKAMED to połączenie wiedzy akademickiej i najnowocześniejszych technologii rezonansu magnetycznego z indywidualnym podejściem do potrzeb każdego pacjenta. Toruńska spółka działająca przy UMK została wyróżniona za rozwiązanie pod nazwą: „Nigrosom 1 w nieinwazyjnym badaniu MR jako nowy biomarker choroby Parkinsona”.

2022-04-01
więcej
ALPHA GSM

ALPHA GSM

Kategoria:   

Firma zajmuje się serwisowaniem, skupem i sprzedażą telefonów komórkowych, jak i tabletów. Posiada również ciekawe akcesoria GSM w świetnych cenach. Flagowy produkt to personalizowane etui na telefon z własnym nadrukiem oraz ekspresowy serwis urządzeń marki Apple.

2018-11-19
więcej
ANGELA SALON MODY ŚLUBNEJ

ANGELA SALON MODY ŚLUBNEJ

Kategoria:   

Wyjątkowość i niepowtarzalność to cechy jakimi kieruje się od lat ANGELA Salon Mody Ślubnej. Wymarzone suknie na ten specjalny dzień, znajdą się właśnie tutaj. Salon posiada ogromny wybór pięknych sukien ślubnych, Panny Młode mają do dyspozycji oryginalne kreacje, a wyszkolone konsultantki indywidualnie dobiorą tą jedyną, która jednocześnie podkreśli kobiece kształty i doda blasku. Koronki, satyna królewska, elegancki szyfon i wiele innych kunsztownych zdobień, zachwycą i sprawią, że dziecinne marzenia o sukni jak ze snu staną się rzeczywistością. Ponieważ każda Panna Młoda chce być tego dnia zjawiskowa i wprawiać w zachwyt nie tylko dla siebie.

2021-05-19
więcej
ANIELSKIE CIASTKA

ANIELSKIE CIASTKA

Kategoria:   

Firma zajmuje się wyrobem ciastek czekoladowych i pierników z trójwymiarowym logo firm, pieczone na samych naturalnych składnikach. Produkty są wysokiej jakości, świeże, dodatkowo nadają się na każdą okazję. Firma Anielskie Ciastka dała możliwość klientom w spersonalizowaniu ciastek pod postacią oryginalnego hasła.

2021-05-19
więcej
ANIRO Sp. z o. o.

ANIRO Sp. z o. o.

Kategoria:   

ANIRO Sp. z o.o. działa w branży automatyki i elektrotechniki od 1985 roku. Oferuje produkty światowej jakości, służy doradztwem technicznym i świadczy usługi inżynierskie i serwisowe. Firma jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce koreańskiego koncernu LS IS- producenta urządzeń z dziedziny automatyki przemysłowej i elektrotechniki. W ofercie ANIRO znaleźć można również nowoczesne urządzenia z zakresu jakości energii elektrycznej (filtry aktywne ADF, urządzenia kompensacji mocy biernej). ANIRO dąży do zapewnienia swoim klientom najwyższego poziomu zarówno w zakresie oferowanych urządzeń, jak i usług, a zadania realizowane są w oparciu o zasadę: koncepcja-projekt-realizacja-serwis.

2018-11-16
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia