Laureaci znaku

 
 
 Green Place 

 Green Place 

Kategoria:   

Kwiaciarnia została założona w listopadzie 2004 roku. Za cel stawia sobie tworzenie niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych, dba jednak także o tradycyjną ofertę dla klientów poszukujących prostych rozwiązań. Odwiedzając salon macie okazję nie tylko dokonać wyboru kwiatów, świec, serwetek, czy bibelotów, ale także podziwiać stylizowane wnętrza, co może posłużyć jako inspiracja przy własnych aranżacjach.

 

2020-01-17
więcej
ALPHA GSM

ALPHA GSM

Kategoria:   

Firma zajmuje się serwisowaniem, skupem i sprzedażą telefonów komórkowych, jak i tabletów. Posiada również ciekawe akcesoria GSM w świetnych cenach. Flagowy produkt to personalizowane etui na telefon z własnym nadrukiem oraz ekspresowy serwis urządzeń marki Apple.

2018-11-19
więcej
ANIRO Sp. z o. o.

ANIRO Sp. z o. o.

Kategoria:   

ANIRO Sp. z o.o. działa w branży automatyki i elektrotechniki od 1985 roku. Oferuje produkty światowej jakości, służy doradztwem technicznym i świadczy usługi inżynierskie i serwisowe. Firma jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce koreańskiego koncernu LS IS- producenta urządzeń z dziedziny automatyki przemysłowej i elektrotechniki. W ofercie ANIRO znaleźć można również nowoczesne urządzenia z zakresu jakości energii elektrycznej (filtry aktywne ADF, urządzenia kompensacji mocy biernej). ANIRO dąży do zapewnienia swoim klientom najwyższego poziomu zarówno w zakresie oferowanych urządzeń, jak i usług, a zadania realizowane są w oparciu o zasadę: koncepcja-projekt-realizacja-serwis.

2018-11-16
więcej
Apartamenty Stary Rynek 25

Apartamenty Stary Rynek 25

Kategoria:   

Apartamenty znajdujące  się w zabytkowej kamienicy, w samym sercu Starego Miasta, przy Rynku Staromiejskim 25. Apartamenty mają powierzchnie: 48 m2 – niebieski, 40m2 – zielony, są wyposażone w klimatyzację, dźwiękoszczelne okna, telewizor z płaskim ekranem (55 cali) i pełnym pakietem programowym. Każdy z apartamentów posiada przestronną łazienkę, wyposażoną kuchnię, WIFI – internet szerokopasmowy oraz niezbędne w podróży: żelazko z deską do prasowania oraz suszarkę do włosów.

 

2019-02-06
więcej
APATOR S.A.

APATOR S.A.

Kategoria:   

Apator tworzy międzynarodową grupę kapitałową producentów oraz dystrybutorów urządzeń i systemów pomiarowych, a także dostawców nowoczesnych rozwiązań do automatyzacji pracy sieci elektroenergetycznej. Grupa działa w trzech segmentach biznesowych: Energia Elektryczna, Woda i Ciepło oraz Gaz  dostarczając na rynek rozwiązania w zakresie opomiarowania wszystkich mediów użytkowych (liczniki energii elektrycznej, wodomierze, ciepłomierze, gazomierze), jak również zaawansowane technologicznie rozwiązania dla inteligentnych sieci elektroenergetycznych, wodnych i gazowych.

W Grupie działa 8 zakładów produkcyjnych oraz 11 biur R&D wyspecjalizowanych w opracowywaniu innowacji produktowych m.in. dla obszaru pomiaru i zdalnego odczytu mediów. Są wśród nich inteligentne liczniki energii elektrycznej np. nagrodzony w programie Made in Toruń licznik smart EMU.

2018-09-30
więcej
APLAUZ  Agencja Reklamowa

APLAUZ Agencja Reklamowa

Kategoria:   

Aplauz to skuteczna i kreatywna agencja reklamowa z siedzibą w Toruniu, której doświadczenie budowane jest od 2001 roku. Początkowo działali jako autorskie studio graficzne, później pojawiły się pierwsze zlecenia na gadżety reklamowe, systemy identyfikacyjne, kolejne wyklejone pojazdy zaczęły poruszać się po krajowych i europejskich drogach, Aplauz stał się nowoczesną agencją reklamową, dostarczającą dziś niemal każdego rozwiązania marketingowego w zakresie ATL (internet, telewizja, prasa, outdoor) oraz BTL (indoor, opakowania i in.).

2019-06-03
więcej
Art4Media

Art4Media

Kategoria:   

Planujesz przeprowadzić konferencję, zorganizować wydarzenie sportowe, konkurs branżowy, lub jakikolwiek inny event, ale nie wiesz jak to zrobić, aby wszyscy byli zachwyceni? Skontaktuj się z Art4Media, opowiedz o swoich planach i pozwól zająć się wszystkim za Ciebie. Firma przedstawi Ci pomysł, stworzy oprawę graficzną, zapewni multimedia, obsługę techniczną i dopilnuje, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem.

2019-09-12
więcej
ARTHaus Nieruchomości  

ARTHaus Nieruchomości  

Kategoria:   

Biuro zajmujące się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, oferujące profesjonalne doradztwo kredytowe, zarządzanie nieruchomościami, kompleksowe zarzadzanie najmem krótkoterminowym apartamentów. ARTHaus funkcjonujemy na rynku nieruchomości już 20 lat. To ponad 1620 wynajętych nieruchomości, 6200 ofert sprzedaży mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

 

 

2019-05-24
więcej
ARTiS Poligrafia S.C.

ARTiS Poligrafia S.C.

Kategoria:   

ARTiS poligrafia jest firmą założoną w 1990 roku. Starannie dobrany park maszynowy, wykwalifikowany zespół osób oraz blisko 30-letnie doświadczenie pozwalają wykonać praktycznie każdą produkcję poligraficzną. Drukarnia wyposażona jest w trzy maszyny offsetowe, uzupełnieniem jest maszyna do druku cyfrowego. Do tego prace introligatorskie, dwie maszyny wycinające umożliwiają wykonywanie zleceń na opakowania.

2018-11-19
więcej
AUTO SPA GUZIK

AUTO SPA GUZIK

Kategoria:   

Jesteśmy szczególnym miejscem gdzie oferujemy najszerszy wachlarz usług związanych z autokosmetyką, detailingiem, renowacją aut, a także produkcją preparatów do renowacji skór i profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Dysponujemy całkowicie nowym studiem o powierzchni 500m2. Salon jest podzielony na strefę dla klienta ze sklepem i poczekalnią, myjnię detailingową i salon auto spa, gdzie odbywają się prestiżowe usługi. Ponadto posiadamy pracownie przeznaczoną tylko do regeneracji skór wszelkiego rodzaju i własną produkcję ekologicznych środków do renowacji, konserwacji i pielęgnacji skór naturalnych. Posiadamy najszerszy wachlarz usług w Toruniu oraz wyróżniamy się tytułem eksperta powłok ceramicznych 9H, specjalisty usuwania rys i otarć amerykańską metodą SSR. Jesteśmy również certyfikowanym punktem folii ochronnych Xpel, przyciemnienia szyb RR Customs oraz instalatorem mat do wygłuszania aut STP.

2019-02-06
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia