Laureaci znaku

 
 
Salon z bielizną damską  \"GARDE-ROBE\" 

Salon z bielizną damską  \"GARDE-ROBE\" 

Kategoria:   

To miejsce wyjątkowe, stworzone dla kobiecej przyjemności. Najlepsi, światowi oraz polscy projektanci bielizny, najlepsze światowe materiały oraz producenci obecni na rynku luksusowej bielizny od kilkudziesięciu lat, gwarantują spełnienie najwyższych oczekiwań. Zespół „Garde-robe” pomoże dobrać idealną bieliznę do każdej sytuacji – do domu, biura, na trening oraz romantyczną kolację. Tak jak nie ma jednego ubioru pasującego do wszystkich sytuacji i okazji, tak samo nie ma jednej, uniwersalnej bielizny.

 

2020-01-17
więcej
Secom United Sp. z o.o.  właściciel Domondo - sklep internetowy z art. dekoracji okien

Secom United Sp. z o.o.  właściciel Domondo - sklep internetowy z art. dekoracji okien

Kategoria:   

Domondo.pl to sklep, którego celem jest kreowanie najnowszych trendów związanych z designem oraz innowacyjnością produktów jakimi są profesjonalne osłony okienne. Sklep domondo.pl to szeroki wybór dekoracyjnych osłon okiennych, balkonowych, ogrodowych i elementów aranżacji okien. Pośród bogatej gamy produktów okiennych oferuje rolety materiałowe, rzymskie, bambusowe; żaluzje aluminiowe, drewniane; plisy, firany, zasłony i akcesoria do montażu.

 

2020-01-17
więcej
Sienkiewicz i Zamroch. Radcowie prawni spółka partnerska

Sienkiewicz i Zamroch. Radcowie prawni spółka partnerska

Kategoria:   

Kancelaria Sienkiewicz i Zamroch powstała w 2006 r i od początku stawia na te same wartości: profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie.  Toruńscy radcowie prawni są  cenionymi doradcami i prelegentami na konferencjach i szkoleniach. Kancelaria jest członkiem Business Centre Club, Związku Pracodawców Ciepłownictwa oraz Izby Przemysłowo Handlowej w Toruniu. Dlatego dobrze zna realia prowadzenia biznesu w Polsce – tego wielkiego, jak i działalności prowadzonej jednoosobowo.

2019-02-06
więcej
Sklep Jeździecki Konik

Sklep Jeździecki Konik

Kategoria:   

Firma zajmuje się sprzedażą detaliczną wszystkiego co związane jest bezpośrednio lub pośrednio z końmi. Ubierzesz siebie i konia od stóp do głów (kopyt do czubka uszu)-  czyli od sztybletów po kask (od podków po nauszniki). Poza tym wyposażysz swoją stajnię czy też urządzisz parkur. Można tam kupić produkty renomowanych firm jak KIEFFER, PIKEUR, ESKADRON, Torpol, Ariat, SCHOCKEMöHLE, Api, Hippica,  WALDHAUSEN…

2019-09-12
więcej
SOCIALTIME

SOCIALTIME

Kategoria:   

Agencja specjalizująca się w obsłudze fanpage’y i realizacji efektywnych kampanii w social mediach. Bierze odpowiedzialność za prowadzenie komunikacji marek, produktów i usług w kanałach social media. Budują wizerunek biznesów w sieci – dowożąc sprzedaż. Ich pasją jest budowanie relacji między markami, a ludźmi – relacji natchnionych nowoczesną formą komunikacji.

2020-09-04
więcej
SOFTOR.PL

SOFTOR.PL

Kategoria:   

Firma specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych dla przychodni specjalistycznych, szpitali rehabilitacyjnych, sanatoriów oraz hoteli medical spa. Rozwijany od wielu lat system SOFTOR.ERP zapewnia pełną obsługę wszystkich aspektów pracy ośrodka. Firma jest bardzo wysoko oceniana przez obecnych użytkowników, którzy podkreślają przede wszystkim profesjonalną opiekę serwisową oraz korzyści płynące z używania jednego programu w całej spółce w miejsce wielu różnych niekompatybilnych systemów.

2018-11-19
więcej
SORIMEX

SORIMEX

Kategoria:   

Laureat Diamentów Forbesa 2022 – pierwsze miejsce w kujawsko-pomorskiem. Firma od 30 lat  jest wiodącym polskim producentem elektrod EKG i kabli do aparatury oraz dystrybutorem sprzętu medycznego. Odbiorcami są zarówno szpitale i gabinety lekarskie,  jak i dystrybutorzy oraz producenci aparatury medycznej w Polsce i na świecie.

2022-04-01
więcej
SOUNDHIKE

SOUNDHIKE

Kategoria:   

Agencja świadczy usługi z zakresu managementu muzycznego, obsługi wydarzeń koncertowych oraz kompletnej organizacji tras w Polsce i za granicą. Dodatkowo wspiera artystów w kontakcie z mediami, sponsorami, a także w realizacji kampanii wizerunkowych. Wykonawcy których wspiera agencja to m.in. Quebonafide, Kabe, VNM, Bisz/Radex i Szymi Szyms.

2022-04-01
więcej
STAMATS

STAMATS

Kategoria:   

Stamats to toruńska firma oferująca przede wszystkim wycieraczki wejściowe obiektowe. Spółka zajmuje się także zabezpieczeniem ścian przed uszkodzeniami, systemami antypoślizgowymi, a także wyposażeniem magazynowym.

 

2022-04-01
więcej
Stowarzyszenie  RUN TO RUN  - \"Run Toruń - Zwiedzaj ze zdrowiem!\"

Stowarzyszenie RUN TO RUN - \"Run Toruń - Zwiedzaj ze zdrowiem!\"

Kategoria:   

Stowarzyszenie „Run To Run” to organizacja założona w 2011 roku przez grupę „zapaleńców” chcących propagować ideę zdrowego stylu życia, rozwoju osobistego poprzez sport oraz, popularyzowania  biegania na różnych dystansach. Organizowany przez stowarzyszenie bieg  "Run Toruń - Zwiedzaj ze zdrowiem!" zorganizowano w 2019 roku już po raz ósmy. Startujący na głównym dystansie 10 km biegli m.in. po torze żużlowym na Motoarenie, Szosą Bydgoską, przez park miejski i Bulwarem Filadelfijskim. W imprezie bierze udział kilka tysięcy uczestników.

2019-06-03
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia