Laureaci znaku

 
 
WESTWIND SOLAR

WESTWIND SOLAR

Kategoria:   

WestWind Solar z siedzibą w Toruniu to firma której motto brzmi: "Czysta i niedroga energia - to nasz osobisty cel". Realizuje projekty fotowoltaiczne na terenie całego kraju.  Projektują i realizują farmy fotowoltaiczne oraz domowe instalacje, pomagają w pozyskaniu dofinasowania dla projektów OZE, przygotowują dokumentacje do uzyskiwania pozwoleń administracyjnych i budowlanych. W Toruniu ich instalacje znajdują się m.in. w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim, Miejskiej  Przychodni Specjalistycznej, a także w kilku szkołach i przedszkolach.

 

2022-04-01
więcej
Widelec S.C.

Widelec S.C.

Kategoria:   

Odwiedziliśmy rożne zakątki świata, zbierając zapachy, przepisy i doświadczenia.

Zostawiliśmy dla siebie wspomnienia , a dla Was pomieszaliśmy smaki z naszych podróży.

W Widelcu codziennie mielimy i przygotowujemy mięso do grillowania.

Wszystkie sosy, marynaty i dodatki które wzbogacają smak - robimy sami.

W tym tkwi nasz sekret.

Znajdziesz nas w innych także w Inowrocławiu i Kaliszu.

2018-11-19
więcej
WINE EXPERT - Akademia Wina

WINE EXPERT - Akademia Wina

Kategoria:   

Firma posiada w ofercie nie tylko bogatą ofertę win, ale organizuje też szkolenia sommelierskie. Kurs z win to doskonała okazja nie tylko dla zawodowców, ale też i osób hobbystycznie rozwijających swoje pasje. CT Depot prowadzi usługi sommelierskie, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę dotyczącą znajomości win i ich dopasowania do podawanych potraw. Szkolenie z win pomoże Ci lepiej zrozumieć tajniki dobierania win do potraw, czy zasady profesjonalnej degustacji. Poznając różne gatunki win łatwiej będzie Ci podjąć decyzje, w które z nich zaopatrzyć się w sklepie.

2020-09-04
więcej
WNEiZ

WNEiZ

Kategoria:   

Moduł inwestycyjno-nieruchomościowy na Wydziale Nauk Ekonomicznych UMK będący w ofercie Katedry Inwestycji i Nieruchomości. W ramach studiów absolwent zdobywa wiedzę na temat istoty decyzji inwestycyjnych, finansowania oraz metod oceny projektów inwestycyjnych. Dodatkowo zdobywa umiejętności projektowania i kierowania realizacją zadań, w tym także skutecznego radzenia sobie z kryzysogennymi uwarunkowaniami procesu inwestycyjnego.

2022-04-01
więcej
Wydawnictwo Playprint Polska Sp. z o. o.

Wydawnictwo Playprint Polska Sp. z o. o.

Kategoria:   

Mapy Zdrapki - "Scratch Map" budzą ciekawość, intrygują, zachęcają do poznawania świata, wspominania podróży lub planowania kolejnych wakacji. Te projekty map pasują do każdego wnętrza i na każdą okazję – zostały zapakowane na prezent w piękne tuby. Starannie dobrana kolorystyka mapy podbija serca internautów. Dla najmłodszych podróżników dedykowana jest ilustrowana familijna Mapa Zdrapka Świata MAPITO w polskiej wersji językowej. Jest to stylowy upominek do pokoju dzieci i młodzieży. Bawi i uczy: odkrywa stolice i nazwy krajów.  Playprint Polska to nie tylko Mapy Zdrapki, specjalizuje się również w loteriach promocyjnych, loteriach audioteksowych, loteriach fantowych oraz grach bingo. Wykonuje druk zdrapek, losów i kuponów.

 

2019-02-06
więcej
Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK 

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK 

Kategoria:   

Studia „Executive Master of Business Administration".  EMBA dostarczają obszernej wiedzy i kwalifikacji wymaganych na stanowiskach kierowniczych. Przygotowują do fachowego zarządzania na poziomie małych zespołów, jak również średniego i wyższego szczebla w różnych organizacjach. Celem studiów jest przekazanie słuchaczom praktycznej wiedzy z zakresu finansów, ekonomii, marketingu i zarządzania.

 

2020-01-17
więcej
WYMARZONE PARTY

WYMARZONE PARTY

Kategoria:   

Firma oferuje usługi animacji dla dzieci. Usługa polega na prowadzeniu zabaw m.in. z wykorzystaniem sprzętu animacyjnego, muzyczno-ruchowych, tanecznych, integracyjnych... podczas uroczystości  rodzinnych, takich jak, urodziny, wesela, komunie, inne przyjęcia. Prowadzi zabawy z dziećmi i dorosłymi również podczas imprez firmowych, przedszkolnych czy festynów. #animacje #animator

 

2022-04-01
więcej
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

Kategoria:   

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu istnieje od 1998 roku. Uczelnię tworzą dwa wydziały Finansów i Zarządzania w Toruniu i  w Bydgoszczy.    Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działają w myśl idei work-life balance.  Znak jakości Made in Toruń przyznano za studia MBA. Studia Master of Business Administration WSB realizuje od 2013 roku. Celem jest wykształcenie u słuchaczy umiejętności strategicznego spojrzenia na stan oraz funkcjonowanie przedsiębiorstwa i kształtowanie w nich postawy lidera. Partnerem merytorycznym programu jest Franklin University - amerykańska, prywatna uczelnią non profit o ponad 100-letniej tradycji, której siedziba mieści się w Columbus w USA.

2019-05-29
więcej
Żywe Muzeum Piernika

Żywe Muzeum Piernika

Kategoria:   

Słodko-korzenny zapach pierników z manufaktury działającej w Żywym Muzeum Piernika unosi się niemal nad całą starówką. Przy skrzyżowaniach ul. Rabiańskiej z ul. Żeglarską lub Kopernika jest on wręcz hipnotyzujący. To tu, przy ul. Rabiańskiej 9 mieści się Muzeum, w którym wypiekane są wg tradycyjnych receptur toruńskie pierniki nagrodzone certyfikatem Made in Toruń. To tu również swój piernik pamiątkowy przygotować może każdy gość. Interaktywne pokazy historycznego wypieku toruńskiego specjału doceniają goście z całego świata, uznając muzeum - na największym portalu turystycznym na świecie - najlepszą toruńską atrakcją turystyczną.

2018-11-19
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia