Laureaci znaku

 
 
STOWARZYSZENIE INTEGRACJA I WSPÓŁPRACA

STOWARZYSZENIE INTEGRACJA I WSPÓŁPRACA

Kategoria:   

Celem działalności jest promocja wiedzy na temat historii i współczesności procesu integracji europejskiej oraz współczesnych trendów cywilizacyjnych. Cele te realizowane są przede wszystkim poprzez organizowanie kolejnych edycji Forum Gospodarczego Welconomy Forum in Toruń. I tak już od blisko 30 lat.

 

2022-04-01
więcej
Studio Druku KARTEL PRESS S.A.

Studio Druku KARTEL PRESS S.A.

Kategoria:   

Firma oferuje najlepszy jakościowy druk cyfrowy. Drukuje na nowoczesnych maszynach przy użyciu oryginalnych tonerów i najlepszych mediów dostępnych na rynku. Druk już od jednej sztuki!  Kartel Press to także druk wielkoformatowy na różnych materiałach do ekspozycji wewnętrznej i zewnętrznej. To m.in. ekonomiczny druk twardym solwentem o szerokości do 3,2 metra. Firma wykonuje bardzo trwałe wydruki do ekspozycji zewnętrznej (banery, siatki banerowe, plakaty, billboardy, itp.)

2018-09-21
więcej
Studio Modelowania Sylwetki LEJDIS

Studio Modelowania Sylwetki LEJDIS

Kategoria:   

Restrykcyjne diety i żmudne ćwiczenia nie przynoszą wyśnionych efektów? Twoja skóra utraciła jędrność i elastyczność? Nie czekaj! Odwiedź Studio Modelowania Sylwetki Lejdis i przekonaj się, że osiągnięcie wymarzonej figury jest prostsze niż się spodziewasz – bez głodówki i wyczerpujących ćwiczeń.

 

 

2020-01-17
więcej
STUDIO TAŃCA - NIE PO PALCACH

STUDIO TAŃCA - NIE PO PALCACH

Kategoria:   

Studio tańca NIE PO PALCACH działa na toruńskiej starówce. Jest to nowoczesna szkoła tańca, w której tańczyć może każdy. Posiada dwie profesjonalne, klimatyzowane sale taneczne. Prowadzi warsztaty i kursy tańca towarzyskiego, tanga argentyńskiego, kizomby, salsy kubańskiej, bachaty, a także lindy hop w kilkunastu grupach na różnych poziomach zaawansowania dla dorosłych oraz dla dzieci.

 

2019-06-03
więcej
Studio Tatuażu Till death tattoo

Studio Tatuażu Till death tattoo

Kategoria:   

Studio tatuażu, znajdujące się w samym centrum Torunia. Domeną Till death tattoo jest wspólne tworzenie. Tatuator oraz piercer jest  wykonawcą i doradcą – Klient zaś jest pomysłodawcą. Studio zajmuje się również laserowym usuwaniem tatuaży oraz zakrywaniem tych, które nie zostały profesjonalnie wykonane. W studio pracują tylko doświadczeni tatuatorzy, tworzący najwyższej jakości prace. Każdy tatuaż jest indywidualnie przygotowany dla klientów. Pracownia pozostaje pod stałą opieką Sanepidu. 

2019-09-16
więcej
Studio Urody Veriss

Studio Urody Veriss

Kategoria:   

Od wielu lat salon zajmuje się usługami kosmetycznymi oraz charakteryzatorskimi. W oparciu o najlepsze kosmetyki od profesjonalistów, wykonuje makijaże okazjonalne i sesje zdjęciowe. Salon w swojej ofercie ma również manicure, pedicure oraz stylizację brwi i rzęs. Ogromne doświadczenie personelu w tej dziedzinie, przekłada się na zadowolenie wśród klientek.

2021-05-24
więcej
SWIMER

SWIMER

Kategoria:   

Firma Swimer to  producent wyrobów z tworzyw sztucznych,  w swojej ofercie ma m.in. dwupłaszczowe zbiorniki do paliw z polietylenu.  Najwyższa jakość oraz bogaty typoszereg oferowanych zbiorników pozwalają spełnić wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma oferuje dwupłaszczowe zbiorniki do paliw płynnych - oleju napędowego, oleju opałowego, nafty - z polietylenu. Zbiorniki do paliw produkowane w Toruniu są pod stałym nadzorem UDT.

2018-09-14
więcej
TAURUS OCHRONA GROUP SP. Z O. O.

TAURUS OCHRONA GROUP SP. Z O. O.

Kategoria:   

Firma oferuje m.in. system analitycznej video ochrony.  To innowacyjna usługa umożliwiająca dokonywanie zdalnych kontroli bezpieczeństwa na obiekcie z wykorzystaniem zainstalowanych tam systemu kamer CCTV. System automatycznie łączy się z kamerami według ustalonego harmonogramu i w przypadku wywołania alarmu wyświetla dyspozytorowi Centrum Monitorowania Alarmów odpowiednie zdarzenia do obsługi. Zadaniem operatora jest weryfikacja obrazu na kamerach i w określonych przypadkach skierowanie Grupy Interwencyjnej.

2019-02-06
więcej
TEB Edukacja Oddział w Toruniu

TEB Edukacja Oddział w Toruniu

Kategoria:   

Oferta toruńskiej placówki edukacyjnej  obejmuje: szkoły medyczne, szkoły policealne, technikum, oraz liceum dla dorosłych. Oferuje ponad 30 atrakcyjnych kierunków z państwowymi uprawnieniami (dyplom technika) oraz dodatkowe certyfikaty i specjalistyczne szkolenia. Stawia na praktyczną naukę zawodów poszukiwanych na rynku pracy - minimum 50% zajęć odbywa się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Nauka odbywa się w trzech trybach – dziennym, wieczorowym oraz zaocznym.

 

2020-01-17
więcej
Top Global -  Agencja Celna

Top Global - Agencja Celna

Kategoria:   

Firma posiada ponad 23-letnie  doświadczenie w branży celnej. Świadczy kompleksowe usługi celne połączone z doradztwem dla firm dokonujących obrotu towarowego z zagranicą.  Top Global posiada prestiżowy certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy, który uprawnia do korzystania z ułatwień odnoszących się do kontroli celnej dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony obsługiwanych towarów.  

2019-05-28
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia