Laureaci znaku

 
 
TROKOTEX POLYMER GROUP

TROKOTEX POLYMER GROUP

Kategoria:   

Trokotex to firma z bogatą tradycją i szerokim doświadczeniem. Od ponad 30 lat działają na rynku. To Polski Producent zbiorników wykorzystywanych w rożnych gałęziach przemysłu, krat pomostowych oraz prętów zbrojeniowych z kompozytu, posiadający Aprobatę Techniczną, Krajową Ocenę Techniczną IBDiM oraz Certyfikat Zgodności ITB. 

2021-05-19
więcej
TWARDE PIERNIKI S.A.

TWARDE PIERNIKI S.A.

Kategoria:   

Klub sportowy Twarde Pierniki, prowadzący ekstraklasową drużynę Polski Cukier Toruń został wyróżniony znakiem jakości „Made in Toruń”. Organizacja, która nawiązuje do spuścizny legendarnego zespołu z lat 50 i 60-tych ubiegłego wieku.  Od początku istnienia klub konsekwentnie stawia na biznesową transparentność, budowanie dobrych relacji ze sponsorami i kibicami. Twarde Pierniki w zaledwie pięć lata (od sezonu 2014/2015 do 2018/2019) zdobyła już Puchar Polski, Super Puchar, dwa Wicemistrzostwa i brązowy medal w najwyższej klasie rozgrywkowej koszykówki mężczyzn. W bieżącym sezonie drużyna Polskiego Cukru Toruń ponownie zagra w meczach kwalifikacyjnych do Ligi Mistrzów FIBA.

2018-09-12
więcej
TWIERDZA TORUŃ FORT IV Sp. K.

TWIERDZA TORUŃ FORT IV Sp. K.

Kategoria:   

Toruń to nie tylko „gotyk na dotyk” , to także m.in. pruskie dziedzictwo architektoniczne. Znak "Made in Toruń" trafił do Twierdza Toruń - Fort IV. Warto odwiedzić to miejsce, które oferuje niebanalne zwiedzanie fortyfikacji w świetle pochodni, wraz z pruskimi żołdakami. Fort IV jest unikatowym elementem Twierdzy Toruń, który jako jedyny z jej obiektów jest całkowicie przystosowany do kompleksowej obsługi turystów. Najbardziej atrakcyjną częścią jest podziemna trasa zwiedzania, której przejście z pochodniami jest możliwe w kilku wariantach.

2018-09-12
więcej
U ROCK  Centrum Wspinaczkowe

U ROCK Centrum Wspinaczkowe

Kategoria:   

Największe i najnowocześniejsze centrum wspinaczkowe w północnej Polsce. Bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze wspinaniem, czy jesteś starym wyjadaczem,  tam znajdziesz coś dla siebie. Do dyspozycji  jest niemal 700 m2 powierzchni ścian wspinaczkowych, na które składają się: ściana do wspinania z liną, ścianka do boulderingu oraz kolorowe panele strefy Mini Rock dla najmłodszych.

2019-09-12
więcej
UNITEDMED TECH LAB

UNITEDMED TECH LAB

Kategoria:   

Firma specjalizująca się dekontaminacji i dezynfekcji przy użyciu najnowszych technologii i preparatów. Ich produkt SENTINELroom – to pierwszy i jedyny polski system dekontaminacji, osiągający najwyższy z możliwych poziom zabezpieczenia mikrobiologicznego. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga kilkudziesięciu szpitalom w Polsce w walce z zagrożeniami bakteriologicznymi i wirusowymi. Urządzenie eliminuje wszystkie mikroorganizmy w tym chorobotwórcze i antybiotykooporne  -  wirusy, bakterie, prątki, grzyby oraz spory.

 

2022-04-01
więcej
Vanilla Spa

Vanilla Spa

Kategoria:   

Vanilla Spa - działa na toruńskim rynku beauty & spa od 2010 r. Oprócz znakomitego relaksu oferuje usługi z zakresu kosmetyki i kosmetologii oraz dysponuje najnowszymi technologiami branży estetycznej. W 2017 r. firma rozwinęła swą działalność o usługi medyczne.

Kapituła znaku Made in Toruń wyróżniła usługę pod nazwą: Rytuał „Czekoladowa Euforia”.  To terapia odprężająco-odżywczo-ujędrniająca. Zabieg o zapachu czekolady – działa na skórę ujędrniająco, a na zmysły kojąco. Czekolada do masażu przygotowywana jest tuż przed zabiegiem wyłącznie z naturalnych składników: m.in. miazgi kakaowej, masła kakaowego, oleju kokosowego, oleju ze słodkich migdałów. Nie zawiera konserwantów i sztucznych aromatów.

2018-11-19
więcej
VIRTUS SUN

VIRTUS SUN

Kategoria:   

Firma Virtus Sun Polska jest dystrybutorem, instalatorem i serwisantem nowoczesnych urządzeń grzewczych: pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych oraz kolektorów słonecznych. Wykonali setki różnych instalacji w województwie kujawsko-pomorskim jak i na terenie kraju. Posiadają status PRO Partnera firmy Panasonic. Zespół instalatorów to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzą także hurtownie - multi-eko.pl i fotowolty.pl oraz są producentem asortymentu centralnego ogrzewania - enersun.pl

2020-09-03
więcej
Vobacom Sp. z o. o.

Vobacom Sp. z o. o.

Kategoria:   

Firma istnieje na polskim rynku od 1999 roku. Zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych, internetowych oraz poligraficznych. VOBACOM korzysta z nowoczesnych technologii, w tym z języków programowania Python, PHP, C++ oraz Java. Firma opiera swoje rozwiązania na serwerach aplikacji, w szczególności Zope/Plone (Python) oraz Tomcat (technologia JSP). Wykorzystuje w nich zarówno obiektowe (OODB) jak i relacyjne (RDB) bazy danych, w tym głównie systemy MySQL oraz PostgreSQL.

2019-09-12
więcej
W TAN

W TAN

Kategoria:   

Taniec jest zabawą, rozmową, kontaktem. Jest przestrzenią spotkania i zaproszeniem. Taniec służy do wyrażania siebie i wywoływania uśmiechu. Przygodę z tańcem można rozpocząć zawsze. Na start przyda się nieco entuzjazmu i pierwszy krok w kierunku parkietu. Reszta to kwestia czasu (i uśmiechu, który najlepiej leczy podeptane paluszki). Ruszaj w tan!

2020-09-04
więcej
WEM Consulting Sp. z o. o.

WEM Consulting Sp. z o. o.

Kategoria:   

Od ponad 15 lat skutecznie wspierają  organizacje w obszarze zmian, rozwijając kompetencje i talenty ich pracowników. Dla Klientów przygotowuą m.in. projekty szkoleniowe, coachingowe, systemy ocen pracowniczych, ścieżki karier, badanie satysfakcji pracowników. Posiadają  wiele sprawdzonych narzędzi rozwojowych, jednak dla każdego Klienta wykorzystują je po to, by powstały unikatowe rozwiązania gwarantujące realizację celów i strategii firmy.

2019-09-12
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia