Laureaci znaku

 
 
APPWORKS Software House

APPWORKS Software House

Kategoria:   

AppWorks specjalizuje się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania,  w tym systemów zarządzania, aplikacji webowych i mobilnych. Zajmują się też tworzeniem stron i sklepów internetowych. Pomagają w tworzeniu  dobrego wizerunku firmy w świecie wirtualnym. Poprawiają zasięgi firm, bądź też je zdobywają. Profesjonalnie pomagają  małym  i dużym przedsiębiorstwom.

2021-05-19
więcej
ARS

ARS

Kategoria:   

ARS to kompleksowe remonty obiektów zabytkowych, tynki, sztukaterie, izolacje fundamentów, oczyszczanie elewacji. Posiadają specjalistyczny sprzęt do mycia wysokim ciśnieniem nie wymagający uzbrojenia terenu. Działalność prowadzą  na terenie całego kraju. Oferują oczyszczanie elewacji, dachów, oraz kostki brukowej, mycie chemiczne i parowe, a także piaskowanie. Zajmują się też konserwacją cegły wewnątrz i na zewnątrz.

2020-09-04
więcej
Art4Media

Art4Media

Kategoria:   

Planujesz przeprowadzić konferencję, zorganizować wydarzenie sportowe, konkurs branżowy, lub jakikolwiek inny event, ale nie wiesz jak to zrobić, aby wszyscy byli zachwyceni? Skontaktuj się z Art4Media, opowiedz o swoich planach i pozwól zająć się wszystkim za Ciebie. Firma przedstawi Ci pomysł, stworzy oprawę graficzną, zapewni multimedia, obsługę techniczną i dopilnuje, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem.

2019-09-12
więcej
ARTHaus Nieruchomości  

ARTHaus Nieruchomości  

Kategoria:   

Biuro zajmujące się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, oferujące profesjonalne doradztwo kredytowe, zarządzanie nieruchomościami, kompleksowe zarzadzanie najmem krótkoterminowym apartamentów. ARTHaus funkcjonujemy na rynku nieruchomości już 20 lat. To ponad 1620 wynajętych nieruchomości, 6200 ofert sprzedaży mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

 

 

2019-05-24
więcej
ARTiS Poligrafia S.C.

ARTiS Poligrafia S.C.

Kategoria:   

ARTiS poligrafia jest firmą założoną w 1990 roku. Starannie dobrany park maszynowy, wykwalifikowany zespół osób oraz blisko 30-letnie doświadczenie pozwalają wykonać praktycznie każdą produkcję poligraficzną. Drukarnia wyposażona jest w trzy maszyny offsetowe, uzupełnieniem jest maszyna do druku cyfrowego. Do tego prace introligatorskie, dwie maszyny wycinające umożliwiają wykonywanie zleceń na opakowania.

2018-11-19
więcej
AUTO SPA GUZIK

AUTO SPA GUZIK

Kategoria:   

Jesteśmy szczególnym miejscem gdzie oferujemy najszerszy wachlarz usług związanych z autokosmetyką, detailingiem, renowacją aut, a także produkcją preparatów do renowacji skór i profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Dysponujemy całkowicie nowym studiem o powierzchni 500m2. Salon jest podzielony na strefę dla klienta ze sklepem i poczekalnią, myjnię detailingową i salon auto spa, gdzie odbywają się prestiżowe usługi. Ponadto posiadamy pracownie przeznaczoną tylko do regeneracji skór wszelkiego rodzaju i własną produkcję ekologicznych środków do renowacji, konserwacji i pielęgnacji skór naturalnych. Posiadamy najszerszy wachlarz usług w Toruniu oraz wyróżniamy się tytułem eksperta powłok ceramicznych 9H, specjalisty usuwania rys i otarć amerykańską metodą SSR. Jesteśmy również certyfikowanym punktem folii ochronnych Xpel, przyciemnienia szyb RR Customs oraz instalatorem mat do wygłuszania aut STP.

2019-02-06
więcej
AUTO-CENTRUM

AUTO-CENTRUM

Kategoria:   

Naprawa samochodów powypadkowych, diagnostyka komputerowa, bieżące naprawy samochodów. Kompleksowa likwidacja szkód z OC sprawcy.  Firma świadczy pełen zakres usług i napraw związanych z obsługą samochodów osobowych oraz dostawczych w tym także naprawy powypadkowe.

2019-09-12
więcej
AVOCADO

AVOCADO

Kategoria:   

Firma powstała w 2012r. Profesjonalne pranie dywanów i wykładzin odbywa się w sposób automatyczny poprzez ośmioetapowy proces. Najpierw dywan jest mierzony i znakowany, następnie przechodzi tzw. trzepanie mechaniczne, potem ma miejsce pranie wstępne, kontynuacją jest pranie zasadnicze z obu stron dywanu, po nim następuje wirowanie, kolejnym etapem jest suszenie, siódmy etap to obróbka finalna, na koniec wykładzina lub dywan jest pakowana i oddawana klientowi. To metoda prania dywanów "na wskroś". Wszystkie szczegóły na stronie: wyczyscdywan.pl

2020-09-04
więcej
AWIX OIL

AWIX OIL

Kategoria:   

 Przedsiębiorstwo AWIX OIL zostało założone w Toruniu w 1996 roku. Od początku działalności zajmuje się hurtową sprzedażą oleju napędowego i oleju opałowego. AWIX-OIL to także sieć stacji benzynowych na terenie całego województwa. Firma zajmuje się też  sprzedażą paliw lotniczych i jest właścicielem toru kartingowego  Awix RacingArena.

2021-10-11
więcej
AZS UMK TORUŃ

AZS UMK TORUŃ

Kategoria:   

Trenerzy sekcji akademickich realizują programy szkoleniowe w 24 dyscyplinach sportowych, z powodzeniem rywalizując w Akademickich Mistrzostwach Polski oraz Akademickich. W ramach programu Kariery Dwutorowej sportowcy łączą karierę sportową z  kształceniem akademickim – tzw. tutoring sportowy. Klub organizuje m.in. wydarzenie Run&Row To impreza jakiej nie ma w całej Polsce. Toruńska starówka jest świadkiem walki ósemek wioślarskich na szaleńczym dystansie. Wioślarze zmagają się z kilkoma konkurencjami: biegiem z łodziami na dystansie dwóch kilometrów, wiosłowaniem na Wiśle na dystansie sześciu km, biegiem powrotnym, a na koniec sztafetą na ergometrach wioślarskich..

2021-05-24
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia