Laureaci znaku

 
 
SOFTOR.PL

SOFTOR.PL

Kategoria:   

Firma specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych dla przychodni specjalistycznych, szpitali rehabilitacyjnych, sanatoriów oraz hoteli medical spa. Rozwijany od wielu lat system SOFTOR.ERP zapewnia pełną obsługę wszystkich aspektów pracy ośrodka. Firma jest bardzo wysoko oceniana przez obecnych użytkowników, którzy podkreślają przede wszystkim profesjonalną opiekę serwisową oraz korzyści płynące z używania jednego programu w całej spółce w miejsce wielu różnych niekompatybilnych systemów.

2018-11-19
więcej
Stowarzyszenie  RUN TO RUN  - \"Run Toruń - Zwiedzaj ze zdrowiem!\"

Stowarzyszenie RUN TO RUN - \"Run Toruń - Zwiedzaj ze zdrowiem!\"

Kategoria:   

Stowarzyszenie „Run To Run” to organizacja założona w 2011 roku przez grupę „zapaleńców” chcących propagować ideę zdrowego stylu życia, rozwoju osobistego poprzez sport oraz, popularyzowania  biegania na różnych dystansach. Organizowany przez stowarzyszenie bieg  "Run Toruń - Zwiedzaj ze zdrowiem!" zorganizowano w 2019 roku już po raz ósmy. Startujący na głównym dystansie 10 km biegli m.in. po torze żużlowym na Motoarenie, Szosą Bydgoską, przez park miejski i Bulwarem Filadelfijskim. W imprezie bierze udział kilka tysięcy uczestników.

2019-06-03
więcej
Studio Druku KARTEL PRESS S.A.

Studio Druku KARTEL PRESS S.A.

Kategoria:   

Firma oferuje najlepszy jakościowy druk cyfrowy. Drukuje na nowoczesnych maszynach przy użyciu oryginalnych tonerów i najlepszych mediów dostępnych na rynku. Druk już od jednej sztuki!  Kartel Press to także druk wielkoformatowy na różnych materiałach do ekspozycji wewnętrznej i zewnętrznej. To m.in. ekonomiczny druk twardym solwentem o szerokości do 3,2 metra. Firma wykonuje bardzo trwałe wydruki do ekspozycji zewnętrznej (banery, siatki banerowe, plakaty, billboardy, itp.)

2018-09-21
więcej
Studio Modelowania Sylwetki LEJDIS

Studio Modelowania Sylwetki LEJDIS

Kategoria:   

Restrykcyjne diety i żmudne ćwiczenia nie przynoszą wyśnionych efektów? Twoja skóra utraciła jędrność i elastyczność? Nie czekaj! Odwiedź Studio Modelowania Sylwetki Lejdis i przekonaj się, że osiągnięcie wymarzonej figury jest prostsze niż się spodziewasz – bez głodówki i wyczerpujących ćwiczeń.

 

 

2020-01-17
więcej
STUDIO TAŃCA - NIE PO PALCACH

STUDIO TAŃCA - NIE PO PALCACH

Kategoria:   

Studio tańca NIE PO PALCACH działa na toruńskiej starówce. Jest to nowoczesna szkoła tańca, w której tańczyć może każdy. Posiada dwie profesjonalne, klimatyzowane sale taneczne. Prowadzi warsztaty i kursy tańca towarzyskiego, tanga argentyńskiego, kizomby, salsy kubańskiej, bachaty, a także lindy hop w kilkunastu grupach na różnych poziomach zaawansowania dla dorosłych oraz dla dzieci.

 

2019-06-03
więcej
Studio Tatuażu Till death tattoo

Studio Tatuażu Till death tattoo

Kategoria:   

Studio tatuażu, znajdujące się w samym centrum Torunia. Domeną Till death tattoo jest wspólne tworzenie. Tatuator oraz piercer jest  wykonawcą i doradcą – Klient zaś jest pomysłodawcą. Studio zajmuje się również laserowym usuwaniem tatuaży oraz zakrywaniem tych, które nie zostały profesjonalnie wykonane. W studio pracują tylko doświadczeni tatuatorzy, tworzący najwyższej jakości prace. Każdy tatuaż jest indywidualnie przygotowany dla klientów. Pracownia pozostaje pod stałą opieką Sanepidu. 

2019-09-16
więcej
Studio Urody Veriss

Studio Urody Veriss

Kategoria:   

Od wielu lat salon zajmuje się usługami kosmetycznymi oraz charakteryzatorskimi. W oparciu o najlepsze kosmetyki od profesjonalistów, wykonuje makijaże okazjonalne i sesje zdjęciowe. Salon w swojej ofercie ma również manicure, pedicure oraz stylizację brwi i rzęs. Ogromne doświadczenie personelu w tej dziedzinie, przekłada się na zadowolenie wśród klientek.

2021-05-24
więcej
SWIMER

SWIMER

Kategoria:   

Firma Swimer to  producent wyrobów z tworzyw sztucznych,  w swojej ofercie ma m.in. dwupłaszczowe zbiorniki do paliw z polietylenu.  Najwyższa jakość oraz bogaty typoszereg oferowanych zbiorników pozwalają spełnić wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma oferuje dwupłaszczowe zbiorniki do paliw płynnych - oleju napędowego, oleju opałowego, nafty - z polietylenu. Zbiorniki do paliw produkowane w Toruniu są pod stałym nadzorem UDT.

2018-09-14
więcej
TAURUS OCHRONA GROUP SP. Z O. O.

TAURUS OCHRONA GROUP SP. Z O. O.

Kategoria:   

Firma oferuje m.in. system analitycznej video ochrony.  To innowacyjna usługa umożliwiająca dokonywanie zdalnych kontroli bezpieczeństwa na obiekcie z wykorzystaniem zainstalowanych tam systemu kamer CCTV. System automatycznie łączy się z kamerami według ustalonego harmonogramu i w przypadku wywołania alarmu wyświetla dyspozytorowi Centrum Monitorowania Alarmów odpowiednie zdarzenia do obsługi. Zadaniem operatora jest weryfikacja obrazu na kamerach i w określonych przypadkach skierowanie Grupy Interwencyjnej.

2019-02-06
więcej
TEB Edukacja Oddział w Toruniu

TEB Edukacja Oddział w Toruniu

Kategoria:   

Oferta toruńskiej placówki edukacyjnej  obejmuje: szkoły medyczne, szkoły policealne, technikum, oraz liceum dla dorosłych. Oferuje ponad 30 atrakcyjnych kierunków z państwowymi uprawnieniami (dyplom technika) oraz dodatkowe certyfikaty i specjalistyczne szkolenia. Stawia na praktyczną naukę zawodów poszukiwanych na rynku pracy - minimum 50% zajęć odbywa się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Nauka odbywa się w trzech trybach – dziennym, wieczorowym oraz zaocznym.

 

2020-01-17
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia