Laureaci znaku

 
 
Restauracja  MONKA

Restauracja  MONKA

Kategoria:   

Restauracja, w której prostota, autentyczność i naturalność tworzą przyjazny nastrój w otoczeniu współcześnie zinterpretowanego ducha przeszłości.  Restauracja monka mieści się w barokowym spichlerzu  z pierwszej połowy XVIII w. przy ulicy Piekary 2 zaraz obok Krzywej Wieży. Dawniej spichrz służył do magazynowania zbóż. Charakterystycznym elementem budynku są opaski okienne, które kształtem mają przypominać worki z mąką. Koncept restauracji wywodzi się z historii miejsca, w którym się mieści. To historia spichrza, która bezpośrednio wiąże się z ziarnem, mąką i magazynowaniem.

 

2020-01-17
więcej
Restauracja 4 Pory Roku

Restauracja 4 Pory Roku

Kategoria:   

Z pola na talerz! Sezonowość i lokalność nie są dla nich pustymi sloganami – to wartości, którymi kierują się na co dzień, gotując dla gości. Cztery Pory Roku to restauracja w czterogwiazdkowym hotelu 1231, w sercu toruńskiej Starówki w bezpośrednim sąsiedztwie ruin Zamku Krzyżackiego. Za kuchnię odpowiedzialny jest pochodzący z Argentyny - Ariel Gomez Carusso, który z miłości do Polski na stałe osiedlił się naszym kraju.

2021-05-24
więcej
Restauracja Bulwar

Restauracja Bulwar

Kategoria:   

Restauracja Bulwar – przestrzeń smaku

Restauracja Bulwar, część czterogwiazdkowego Hotelu Bulwar, z jedynym w swoim rodzaju tarasem, z którego rozpościera się widok na rzekę Wisłę oraz Most im. J. Piłsudskiego.

Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni europejskiej. Szef Kuchni wraz ze swoim zespołem dbają o to, aby wszystkie dania wyróżniały się smakiem, lekkością i sezonowością, wykorzystując produkty lokalne.

Eleganckie wnętrze tworzy klimat spotkań biznesowych, uroczystych obiadów rodzinnych oraz romantycznych kolacji przy świecach. 

2018-11-19
więcej
Restauracja Hotelu Filmar

Restauracja Hotelu Filmar

Kategoria:   

Dobre jedzenie pobudza zmysły, poprawia humor i sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Takich właśnie doznań możecie się spodziewać korzystając z usług naszego działu gastronomii. Szef Kuchni Łukasz Lofek serwuje potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej, dbając o najdrobniejsze szczegóły i najwyższą jakość. Nasze potrawy serwujemy w restauracji oraz podczas organizowanych w naszym hotelu chrzcin, przyjęć komunijnych, wesel, imprez okolicznościowych, studniówek, bankietów, balów karnawałowych, czy przyjęć konsolacyjnych. Posiadamy również bardzo bogatą ofertę cateringową. Obsłużymy na najwyższym poziomie niemal każdą uroczystość, w najbardziej nietypowym miejscu, a do naszych zadań zawsze podchodzimy z pasją i ze smakiem.

2019-02-06
więcej
Restauracja Mieszczańska  u Gołębiewskich

Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich

Kategoria:   

Restauracja oferuje gościom bogate menu, skomponowane z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie świeże, zdrowe i smaczne jedzenie, doceniają tradycyjną sztukę kulinarną i walory rodzimej, polskiej kuchni, jednocześnie pozostając otwartymi na nowe trendy i sprawdzone przepisy z kuchni całego świata.

2019-06-03
więcej
Restauracja MIO PIANO

Restauracja MIO PIANO

Kategoria:   

Klimatyczna restauracja w wyjątkowej części Torunia, gdzie historia łączy się z nowoczesnością. Mio Piano w weekendy organizuje także wesela i imprezy okolicznościowe. Dysponuje również profesjonalnie wyposażoną salą konferencyjna do 100 osób. Restauracja  stawia zdrowe jedzenie oraz na ciepły klimat z indywidualnym podejściem do klienta który może znaleźć tam zaciszne miejsce dla siebie na pyszny lunch lub spotkanie businessowe z wyśmienitą kawą.

2019-09-12
więcej
REVBUD

REVBUD

Kategoria:   

Firma ogólnobudowlaną specjalizującą się w realizacji inwestycji dla podmiotów handlowych (markety, pawilony handlowe, sklepy) oraz inwestycji kubaturowych w zamówieniach publicznych. Dysponują wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą kierowniczą oraz budowlaną. Dzięki ich pracy gwarantują terminową realizację robót i usług, wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny.

2021-05-24
więcej
ROYALBI

ROYALBI

Kategoria:   

Polski producent rowerów beach Cruiser, którego  pasją jest projektowanie i tworzenie niepowtarzalnych rowerów w przystępnej cenie, zachowując staranność wykonania i wysoką jakość. Od wielu lat współpracuje z najlepszymi polskimi producentami ram rowerowych. Prawie każdy rower cruiser posiada precyzyjne przerzutki Shimano, idealne do jazdy miejskiej. Skórzane wykończenia oraz szeroka gama kolorystyczna nadają rowerom niepowtarzalny charakter.

 

2019-02-06
więcej
Salon Kosmetyczny Sekrety Urody

Salon Kosmetyczny Sekrety Urody

Kategoria:   

To doskonałe miejsce dla kobiet, które pragną być piękne. Znajdziecie tam  szeroki wachlarz usług: od podstawowych zabiegów takich jak: henna, regulacja, manicure, pedicure, makijaż, depilacja, przedłużanie rzęs, po specjalistyczne zabiegi z wykorzystaniem urządzeń kosmetyczno- medycznych.

2019-09-12
więcej
Salon Kosmetyczny Szkolenia Kosmetyczne Nathalie

Salon Kosmetyczny Szkolenia Kosmetyczne Nathalie

Kategoria:   

Firma zajmuje się od  kilku lat prowadzeniem kursów kosmetycznych. Posiada wpis do Państwowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Ukończenie kursu potwierdzone jest imiennym certyfikatem. W ofercie m.in. kursy manicure hybrydowego, kurs wizażu, kurs przedłużania rzęs czy kurs stylizacji paznokci metodą akrylową.

2018-11-19
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia