Laureaci znaku

 
 
Restauracja MIO PIANO

Restauracja MIO PIANO

Kategoria:   

Klimatyczna restauracja w wyjątkowej części Torunia, gdzie historia łączy się z nowoczesnością. Mio Piano w weekendy organizuje także wesela i imprezy okolicznościowe. Dysponuje również profesjonalnie wyposażoną salą konferencyjna do 100 osób. Restauracja  stawia zdrowe jedzenie oraz na ciepły klimat z indywidualnym podejściem do klienta który może znaleźć tam zaciszne miejsce dla siebie na pyszny lunch lub spotkanie businessowe z wyśmienitą kawą.

2019-09-12
więcej
REVBUD

REVBUD

Kategoria:   

Firma ogólnobudowlaną specjalizującą się w realizacji inwestycji dla podmiotów handlowych (markety, pawilony handlowe, sklepy) oraz inwestycji kubaturowych w zamówieniach publicznych. Dysponują wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą kierowniczą oraz budowlaną. Dzięki ich pracy gwarantują terminową realizację robót i usług, wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny.

2021-05-24
więcej
ROYALBI

ROYALBI

Kategoria:   

Polski producent rowerów beach Cruiser, którego  pasją jest projektowanie i tworzenie niepowtarzalnych rowerów w przystępnej cenie, zachowując staranność wykonania i wysoką jakość. Od wielu lat współpracuje z najlepszymi polskimi producentami ram rowerowych. Prawie każdy rower cruiser posiada precyzyjne przerzutki Shimano, idealne do jazdy miejskiej. Skórzane wykończenia oraz szeroka gama kolorystyczna nadają rowerom niepowtarzalny charakter.

 

2019-02-06
więcej
Salon Kosmetyczny Sekrety Urody

Salon Kosmetyczny Sekrety Urody

Kategoria:   

To doskonałe miejsce dla kobiet, które pragną być piękne. Znajdziecie tam  szeroki wachlarz usług: od podstawowych zabiegów takich jak: henna, regulacja, manicure, pedicure, makijaż, depilacja, przedłużanie rzęs, po specjalistyczne zabiegi z wykorzystaniem urządzeń kosmetyczno- medycznych.

2019-09-12
więcej
Salon Kosmetyczny Szkolenia Kosmetyczne Nathalie

Salon Kosmetyczny Szkolenia Kosmetyczne Nathalie

Kategoria:   

Firma zajmuje się od  kilku lat prowadzeniem kursów kosmetycznych. Posiada wpis do Państwowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Ukończenie kursu potwierdzone jest imiennym certyfikatem. W ofercie m.in. kursy manicure hybrydowego, kurs wizażu, kurs przedłużania rzęs czy kurs stylizacji paznokci metodą akrylową.

2018-11-19
więcej
Salon z bielizną damską  \"GARDE-ROBE\" 

Salon z bielizną damską  \"GARDE-ROBE\" 

Kategoria:   

To miejsce wyjątkowe, stworzone dla kobiecej przyjemności. Najlepsi, światowi oraz polscy projektanci bielizny, najlepsze światowe materiały oraz producenci obecni na rynku luksusowej bielizny od kilkudziesięciu lat, gwarantują spełnienie najwyższych oczekiwań. Zespół „Garde-robe” pomoże dobrać idealną bieliznę do każdej sytuacji – do domu, biura, na trening oraz romantyczną kolację. Tak jak nie ma jednego ubioru pasującego do wszystkich sytuacji i okazji, tak samo nie ma jednej, uniwersalnej bielizny.

 

2020-01-17
więcej
Secom United Sp. z o.o.  właściciel Domondo - sklep internetowy z art. dekoracji okien

Secom United Sp. z o.o.  właściciel Domondo - sklep internetowy z art. dekoracji okien

Kategoria:   

Domondo.pl to sklep, którego celem jest kreowanie najnowszych trendów związanych z designem oraz innowacyjnością produktów jakimi są profesjonalne osłony okienne. Sklep domondo.pl to szeroki wybór dekoracyjnych osłon okiennych, balkonowych, ogrodowych i elementów aranżacji okien. Pośród bogatej gamy produktów okiennych oferuje rolety materiałowe, rzymskie, bambusowe; żaluzje aluminiowe, drewniane; plisy, firany, zasłony i akcesoria do montażu.

 

2020-01-17
więcej
Sienkiewicz i Zamroch. Radcowie prawni spółka partnerska

Sienkiewicz i Zamroch. Radcowie prawni spółka partnerska

Kategoria:   

Kancelaria Sienkiewicz i Zamroch powstała w 2006 r i od początku stawia na te same wartości: profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie.  Toruńscy radcowie prawni są  cenionymi doradcami i prelegentami na konferencjach i szkoleniach. Kancelaria jest członkiem Business Centre Club, Związku Pracodawców Ciepłownictwa oraz Izby Przemysłowo Handlowej w Toruniu. Dlatego dobrze zna realia prowadzenia biznesu w Polsce – tego wielkiego, jak i działalności prowadzonej jednoosobowo.

2019-02-06
więcej
Sklep Jeździecki Konik

Sklep Jeździecki Konik

Kategoria:   

Firma zajmuje się sprzedażą detaliczną wszystkiego co związane jest bezpośrednio lub pośrednio z końmi. Ubierzesz siebie i konia od stóp do głów (kopyt do czubka uszu)-  czyli od sztybletów po kask (od podków po nauszniki). Poza tym wyposażysz swoją stajnię czy też urządzisz parkur. Można tam kupić produkty renomowanych firm jak KIEFFER, PIKEUR, ESKADRON, Torpol, Ariat, SCHOCKEMöHLE, Api, Hippica,  WALDHAUSEN…

2019-09-12
więcej
SOCIALTIME

SOCIALTIME

Kategoria:   

Agencja specjalizująca się w obsłudze fanpage’y i realizacji efektywnych kampanii w social mediach. Bierze odpowiedzialność za prowadzenie komunikacji marek, produktów i usług w kanałach social media. Budują wizerunek biznesów w sieci – dowożąc sprzedaż. Ich pasją jest budowanie relacji między markami, a ludźmi – relacji natchnionych nowoczesną formą komunikacji.

2020-09-04
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia