Laureaci znaku

 
 
PUPILL

PUPILL

Kategoria:   

Firma PUPILL – producent czapek dziecięcych – to polska firma działającą od ponad 20 lat. Marka PUPILL jest rozpoznawalna i niezmiennie cieszy się zaufaniem rodziców oraz sympatią dzieci nie tylko w Polsce, a także za granicą. Nasze czapki, kapelusze, chusty i inne nakrycia głowy to autorskie projekty, nowoczesny design, modna kolorystyka, ekologiczne i certyfikowane materiały polskich i europejskich producentów. Wysoka jakość wykonania, funkcjonalność, wygoda i kreowanie nowych trendów to nasze motto.

2019-02-06
więcej
RADIO GRA TORUŃ

RADIO GRA TORUŃ

Kategoria:   

Budzą Toruń już od ponad 25 lat. Serwują mieszankę muzyczną, przyprawioną solidną porcją humoru i najważniejszych informacji. Podglądają toruńskie drogi, są w stałym kontakcie z torunianami i polecają to co najlepsze w mieście.

2018-11-19
więcej
Ratuszanka i Toruńscy Partacze

Ratuszanka i Toruńscy Partacze

Kategoria:   

Jesteśmy pewni! Oni swojej roboty nie spartaczą!  Zapraszamy do jedynego miejsca w Toruniu ukazującego życie rzemieślników. Przekraczając nasze Partaczne progi, zobaczycie w jaki sposób swoje życie prowadzili średniowieczni rzemieślnicy, na czym polegała ich codzienna praca. Baaa! To wy zostaniecie tymi rzemieślnikami a co odważniejsi otrzymają prestiżowy tytuł ,,Partacza’’

W ofercie znajduje się warsztat:

-  czerpania papieru i kaligrafii, wypieku piernik,  kaletniczy, szczytniczy, tkacki, mincerski oraz partackich opowieści

Gotowy na przyjęcie tytułu ,,Partacza’’?

Czekamy na Ciebie!

2018-11-19
więcej
REMLINE

REMLINE

Kategoria:   

Firma oferuje kapitalne remonty lokali w nowo budowanych budynkach oraz zabytkowych kamienicach. Nasza praca z klientem rozpoczyna się od projektu ,aż po finalny koniec inwestycji. Oferta dotyczy zarówno lokali mieszkalnych jak również użytkowych .Wysoki standard i nowatorskie rozwiązania to główne założenia naszych usług. Na rynku wyróżnia nas przede wszystkim zespół projektowy, profesjonalni wykonawcy  oraz własna pracowania stolarska. 

2019-05-30
więcej
Restauracja  Jan Olbracht Browar Staromiejski

Restauracja Jan Olbracht Browar Staromiejski

Kategoria:   

To wyjątkowe miejsce na mapie atrakcji Torunia. Można w nim na własne oczy zobaczyć proces powstawania piwa i posmakować różnorodnych potraw kuchni polskiej, z nutką bawarskiej sztuki kulinarnej. Wszystkie piwa są niefiltrowane i niepasteryzowane. Restauracja jest podzielona na cztery poziomy. Znajdziecie tam m.in. warzelnię, salonik VIP, bar, Salę Królewską i salę konferencyjną.

2018-11-19
więcej
Restauracja  MONKA

Restauracja  MONKA

Kategoria:   

Restauracja, w której prostota, autentyczność i naturalność tworzą przyjazny nastrój w otoczeniu współcześnie zinterpretowanego ducha przeszłości.  Restauracja monka mieści się w barokowym spichlerzu  z pierwszej połowy XVIII w. przy ulicy Piekary 2 zaraz obok Krzywej Wieży. Dawniej spichrz służył do magazynowania zbóż. Charakterystycznym elementem budynku są opaski okienne, które kształtem mają przypominać worki z mąką. Koncept restauracji wywodzi się z historii miejsca, w którym się mieści. To historia spichrza, która bezpośrednio wiąże się z ziarnem, mąką i magazynowaniem.

 

2020-01-17
więcej
Restauracja 4 Pory Roku

Restauracja 4 Pory Roku

Kategoria:   

Z pola na talerz! Sezonowość i lokalność nie są dla nich pustymi sloganami – to wartości, którymi kierują się na co dzień, gotując dla gości. Cztery Pory Roku to restauracja w czterogwiazdkowym hotelu 1231, w sercu toruńskiej Starówki w bezpośrednim sąsiedztwie ruin Zamku Krzyżackiego. Za kuchnię odpowiedzialny jest pochodzący z Argentyny - Ariel Gomez Carusso, który z miłości do Polski na stałe osiedlił się naszym kraju.

2021-05-24
więcej
Restauracja Bulwar

Restauracja Bulwar

Kategoria:   

Restauracja Bulwar – przestrzeń smaku

Restauracja Bulwar, część czterogwiazdkowego Hotelu Bulwar, z jedynym w swoim rodzaju tarasem, z którego rozpościera się widok na rzekę Wisłę oraz Most im. J. Piłsudskiego.

Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni europejskiej. Szef Kuchni wraz ze swoim zespołem dbają o to, aby wszystkie dania wyróżniały się smakiem, lekkością i sezonowością, wykorzystując produkty lokalne.

Eleganckie wnętrze tworzy klimat spotkań biznesowych, uroczystych obiadów rodzinnych oraz romantycznych kolacji przy świecach. 

2018-11-19
więcej
Restauracja Hotelu Filmar

Restauracja Hotelu Filmar

Kategoria:   

Dobre jedzenie pobudza zmysły, poprawia humor i sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Takich właśnie doznań możecie się spodziewać korzystając z usług naszego działu gastronomii. Szef Kuchni Łukasz Lofek serwuje potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej, dbając o najdrobniejsze szczegóły i najwyższą jakość. Nasze potrawy serwujemy w restauracji oraz podczas organizowanych w naszym hotelu chrzcin, przyjęć komunijnych, wesel, imprez okolicznościowych, studniówek, bankietów, balów karnawałowych, czy przyjęć konsolacyjnych. Posiadamy również bardzo bogatą ofertę cateringową. Obsłużymy na najwyższym poziomie niemal każdą uroczystość, w najbardziej nietypowym miejscu, a do naszych zadań zawsze podchodzimy z pasją i ze smakiem.

2019-02-06
więcej
Restauracja Mieszczańska  u Gołębiewskich

Restauracja Mieszczańska u Gołębiewskich

Kategoria:   

Restauracja oferuje gościom bogate menu, skomponowane z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie świeże, zdrowe i smaczne jedzenie, doceniają tradycyjną sztukę kulinarną i walory rodzimej, polskiej kuchni, jednocześnie pozostając otwartymi na nowe trendy i sprawdzone przepisy z kuchni całego świata.

2019-06-03
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia