Laureaci znaku

 
 
Biuro Turystyczne Copernicana

Biuro Turystyczne Copernicana

Kategoria:   

Przewodnicy przebrani w stroje historyczne – Kopernika, mieszczan, Krzyżaków – przedstawiają Toruń z epoki średniowiecza, aranżując scenki, przytaczając anegdoty i przypowieści z „ich” codziennego życia. Mówiąc w pierwszej osobie, w przebraniach, traktując słuchaczy jako swoich osobistych Gości dokonują rzeczy niezwykłej – podróży w czasie. A gotyk staje się naprawdę na dotyk!

 

2019-02-06
więcej
Biuro Turystyczne Toruń Tourist

Biuro Turystyczne Toruń Tourist

Kategoria:   

Pasja przede wszystkim! Biuro Turystyczne Toruń Tourist ma jej mnóstwo i chcą ja przekazywać dalej. Od 20 lat zajmują się organizacją wycieczek po Toruniu i  kujawsko- pomorskiem. Uwielbiają Toruń i chcą się nim chwalić, a najlepiej jest to zrobić poprzez organizowanie wyjazdów: rodzinnych, indywidualnych i dla grup zorganizowanych. Zapewniają kompleksową pomoc przewodników, rezerwację wstępów, posiłków, noclegów oraz ułożenie całego programu wycieczki od A do Z. Dbają o komfort, bezpieczeństwo i dobrze spędzony czas w Toruniu.

2021-05-24
więcej
BLOOM

BLOOM

Kategoria:   

Innowacyjne zabiegi kosmetyczne, profesjonalne kosmetyki i niezastąpiony sprzęt, przeszkolony personel, by każdy klient wychodził zadowolony z efektów końcowych. Potrzeby klientów stawiają na pierwszym miejscu, dbają o wysoki komfort obsługi. Sukces salonu jest zasługą pasji jaką jej pracownicy przekazują klientom. Ciągle rozwijają swoje już bogate umiejętności, wychodzą naprzeciw nowym technikom i trendom.

2021-05-19
więcej
BODYFIKACJE Studio

BODYFIKACJE Studio

Kategoria:   

Studio tatuażu specjalizujące się w autorskim tatuażu, prowadzone przez Martynę Majczuk, absolwentkę Wydziału Sztuk Pięknych w Toruniu. Ważnym elementem funkcjonowania studia jest połączenie sztuki i pracy. Artyści pracujący w pracowni bodyfikacje tworzą projekty autorskie, w których głównym medium jest ciało.

2018-09-28
więcej
BRACTWO RYCERZY CHORĄGWI TORUŃSKIEJ

BRACTWO RYCERZY CHORĄGWI TORUŃSKIEJ

Kategoria:   

BractwoRycerzy Chorągwi Toruńskiej rozpoczęło swą działalność jesienią 2008 roku. Ze względu, iż początki naszego miasta wiążą się z Zakonem Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie są bractwem krzyżackim.Na czele Bractwa stoi komtur, któremu podlegają bracia i półbracia. Odtwarzają lata 1350-1420, a czas który ich szczególnie interesuje określająmianem okresu około grunwaldzkiego. Oferują:  prezentację pokazów walk rycerskich na broń białą i drzewcową, aranżowanie obozu rycerskiego, prowadzenie gier i zabaw plebejskich, organizację żywych lekcji historii dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych.

2020-09-04
więcej
BROWAR DEER BEAR

BROWAR DEER BEAR

Kategoria:   

DEER BEAR istnieje od roku 2015. W niedługim okresie czasu udało nam się uwarzyć kilkanaście rodzajów piwa. Warząc piwo dobieramy surowce od sprawdzonych dostawców z każdego zakątka świata. Korzystamy z chmielu ze Stanów Zjednoczonych, Polski, Nowej Zelandii, słodów z rodzimych jak i specjalistycznych angielskich i niemieckich słodowni. Drożdże przyjeżdżają do nas z Francji jak również z Polski. Warząc piwo często tradycja przeplata się z nowoczesnością, nasz rodzimy rynek z partnerami z najdalszych zakątków globu.

2018-09-10
więcej
BSM Group

BSM Group

Kategoria:   

Toruńska firma doradza przy koncepcji, planowaniu i wyposażaniu placówek gastronomicznych. Z powodzeniem zrealizuje każdą inwestycję. BSM GROUP posiada 20 letnie doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla gastronomii, pomaga klientom na wszystkich etapach inwestycji, od pomysłu do realizacji. To także kompleksowa obsługa posprzedażowa, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, montaż i uruchomienie urządzeń, szkolenie personelu z obsługi urządzeń, przeglądy okresowe i umowy serwisowe.

 

2019-02-06
więcej
BTI Sp. z o.o

BTI Sp. z o.o

Kategoria:   

Istnieją już 20 lat, a ich specjalność to przywracanie i poprawianie wyglądu pojazdów. Jako jedyny warsztat w regionie usuwają wgniecenia karoserii bez potrzeby lakierowania (metodą PDR). Naprawiają uszkodzenia po kolizjach, uderzaniach, wandalizmie itp., a  naprawy trwają 30 min!  Stosują najnowocześniejsze technologie zachowując przy tym najwyższą jakość i ceny konkurencyjne wobec autoryzowanych punktów serwisowych (ASO).

2021-05-24
więcej
CAFE BAJARKA

CAFE BAJARKA

Kategoria:   

Cafe Bajarka to miejsce, które lubią i dzieci i dorośli. Jest tu przyjazna księgarnia, klimatyczna kawiarnia, sala zabaw i mnóstwo wydarzeń. Urodziny dla dzieci, stałe zajęcia i uroczystości rodzinne. Firma dysponuje oddzielnymi salami do zabaw, animacji i zajęć. Organizuje warsztaty i przyjęcia rodzinne z cateringiem. W szczególności poleca organizację uroczystości z okazji urodzin, chrzcin i komunii. Ich  specjalnością są urodziny tematyczne dla dzieci. W okresie wakacji i ferii organizują  półkolonie.

2021-05-24
więcej
CAMARO MODA MĘSKA & SUKIENKI

CAMARO MODA MĘSKA & SUKIENKI

Kategoria:   

Camaro oferuje szeroką gamę koszul męskich, marynarek, spodni, garniturów, a także wysublimowane dodatki, takie jak krawat, mucha, poszetka. Z konfekcji damskiej: okazjonalne, wieczorowe, studniówkowe, klasyczne sukienki.

2020-09-03
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia