Laureaci znaku

 
 
AWIX OIL

AWIX OIL

Kategoria:   

 Przedsiębiorstwo AWIX OIL zostało założone w Toruniu w 1996 roku. Od początku działalności zajmuje się hurtową sprzedażą oleju napędowego i oleju opałowego. AWIX-OIL to także sieć stacji benzynowych na terenie całego województwa. Firma zajmuje się też  sprzedażą paliw lotniczych i jest właścicielem toru kartingowego  Awix RacingArena.

2021-10-11
więcej
AZS UMK TORUŃ

AZS UMK TORUŃ

Kategoria:   

Trenerzy sekcji akademickich realizują programy szkoleniowe w 24 dyscyplinach sportowych, z powodzeniem rywalizując w Akademickich Mistrzostwach Polski oraz Akademickich. W ramach programu Kariery Dwutorowej sportowcy łączą karierę sportową z  kształceniem akademickim – tzw. tutoring sportowy. Klub organizuje m.in. wydarzenie Run&Row To impreza jakiej nie ma w całej Polsce. Toruńska starówka jest świadkiem walki ósemek wioślarskich na szaleńczym dystansie. Wioślarze zmagają się z kilkoma konkurencjami: biegiem z łodziami na dystansie dwóch kilometrów, wiosłowaniem na Wiśle na dystansie sześciu km, biegiem powrotnym, a na koniec sztafetą na ergometrach wioślarskich..

2021-05-24
więcej
Bank Spółdzielczy w Toruniu

Bank Spółdzielczy w Toruniu

Kategoria:   

Toruński bank jest jednym z czołowych banków spółdzielczych w Polsce. Poprzez sieć swoich placówek odgrywa znaczącą rolę na rynku usług finansowych w województwie kujawsko-pomorskim. Wraz z grupą 195 banków współtworzy Spółdzielczą Grupę Bankową, której usługi oferowane są w ponad 1800 placówkach, położonych przede wszystkim na terenie centralnej i północno-zachodniej części Polski. Obecna strategia zrównoważonego i kompleksowego rozwoju ma na celu uzyskanie pozycji silnej instytucji finansowej, pełniącej istotną rolę na rynku lokalnym.

2018-11-16
więcej
Barki na Wiśle

Barki na Wiśle

Kategoria:   

Barki cumujące przy Bulwarze prowadzą ogródki piwne, w których zwłaszcza wieczorem panuje niezwykła atmosfera. Na statkach-restauracjach można też dobrze zjeść.  Piękna pogoda, piękne miejsce, barka, rzeka, wygodne poduchy i koce na chłodne wieczory, urocze światełka, miła i sympatyczna obsługa, a do tego wszystkiego pizza z pieca drzewnego! 

2019-02-06
więcej
BAZA Sp. z o.o.

BAZA Sp. z o.o.

Kategoria:   

Przedsiębiorstwo BAZA zrealizowało kompleksowo ponad 1000 stacji bazowych/masztów UMTS/GSM na terenie całej Polski dla sieci Play, Plus oraz dla firm Emitel i Ericsson. Firma świadczy również usługi utrzymaniowe (w trybie 24/7/365). Baza pracuje także na terenie Niemiec, gdzie  zrealizowała ok. 20 projektów wraz z zasilaniem i systemami antenowymi. Bazą dla realizacji w/w zadań jest własne zaplecze prefabrykacji stali z przerobem ponad 1000 ton/rok na zrobotyzowanych stanowiskach produkcyjnych oraz własna malarnia proszkowa.

2018-09-29
więcej
BCC BIZNES - Step2Door

BCC BIZNES - Step2Door

Kategoria:   

Firma oferuje  system otwierania drzwi Step 2 Door. Wiecie, że klamki do drzwi to jedne z najbrudniejszych miejsc w każdym miejscu publicznym? Jak pokazują badania można na nich znaleźć wszelkiego rodzaju drobnoustroje, bakterie oraz WIRUSY. Aby zminimalizować ryzyko dalszego przekazywania m. in. COVID-19 firma oferuje uchwyty do otwierania drzwi bez użycia rąk. Produkt pozwala bezdotykowo otwierać drzwi np. do publicznych toalet, sklepów, biur, restauracji itp. Znajduje zastosowanie m.in. na obiektach sportowych, w laboratoriach, w szpitalach, na polach campingowych, osiedlach mieszkaniowych.

2020-09-04
więcej
betterMe

betterMe

Kategoria:   

Forma wsparcia przy pomocy metod psychologicznych i terapeutycznych, która leczniczo oddziałuje na różne zaburzenia psychiczne, emocjonalne i niepożądanie zachowania. Terapia poznawczo-behawioralna to pomoc w zakresie postępowania wobec problemów takich jak: zaburzenia lękowe, depresja, zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, fobie.

2018-11-19
więcej
Biuro Nieruchomości ADMIN s.c.

Biuro Nieruchomości ADMIN s.c.

Kategoria:   

Firma od ponad dwudziestu lat działa na lokalnym rynku nieruchomości. Zajmuje się głównie zarządzaniem nieruchomościami. Aktualnie w  zarządzie ma kilkadziesiąt nieruchomości na terenie Torunia, Chełmży, Ciechocinka i Inowrocławia.  Zapewniają troskę o niezakłócone funkcjonowanie nieruchomości pod względem technicznym. Współpracują  ze sprawdzonymi, solidnymi rzemieślnikami, którzy są do dyspozycji przez całą dobę.

2018-11-19
więcej
BIURO PODRÓŻY NOVA TRAVEL

BIURO PODRÓŻY NOVA TRAVEL

Kategoria:   

Wieloletnie doświadczenie w branży podróżniczej przekłada się na sukcesy firmy. Wychodzą do ludzi z różnymi propozycjami i ciekawymi rozwiązaniami.Będąc za granicą na czas pobytu, dają możliwość ubezpieczenia . Wybierając miejsce na całym świecie, sprawią, ze pobyt będzie samą przyjemnością i bezstresowym odpoczynkiem. Rezerwują bilety lotnicze, autokarowe, a nawet promowe. Wyjazdy w kraju, wyjazdy objazdowe po zapierających dech w piersiach zakątkach świata, ale również rejsy statkami wycieczkowymi. Sprawiają, że nie tylko wakacje staja się przyjemniejsze, a nawet wyjazdy służbowe. 

2021-05-19
więcej
BIURO RACHUNKOWE JOANNA OKUNIEWSKA-MAJEWSKA

BIURO RACHUNKOWE JOANNA OKUNIEWSKA-MAJEWSKA

Kategoria:   

Biuro rachunkowe jako pełne profesjonalizmu miejsce, dba w 100% o swojego klienta, jego potrzeby i oczekiwania. Oferuje pomoc w prowadzeniu Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu Ewidencjonowanego i Karty Podatkowej. Dodatkowo obsługuje Kadry i Płace, sprawozdania do GUS i wnioski do PFRON. Biuro rachunkowe jest otwarte również dla obcokrajowców. Firma reprezentuje uczciwość i sumienność, nie zawodzi i pokazuje czym jest kompetencja.

2021-05-19
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia