Laureaci znaku

FART PRODUKT

FART PRODUKT

Kategoria:   

Fart produkt to producent profesjonalnych systemów osłonowych. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1994 roku. Dbają o  dostarczenie profesjonalnych rozwiązań, takich jak osłony zewnętrzne i wewnętrzne oraz ogrodzenia bramy garażowe i przemysłowe. Posiadają w asortymencie rolety zewnętrzne i wewnętrzne, żaluzje, markizy, moskitiery i szereg innych systemów dedykowanych do regulowania poziomu nasłonecznienia.  Firma proponuje także rozwiązania z zakresu automatyki oraz w obszarze tzw. inteligentnego domu.

2019-02-12
więcej
PIEROGARNIE  STARY TORUŃ/STARY MŁYN

PIEROGARNIE STARY TORUŃ/STARY MŁYN

Kategoria:   

Pierogarnia Stary Młyn to ciepłe, klimatyczne miejsce pełne wspaniałych pierogów.  Pierogrania oferuje tzw. Lepiochy, Piecuchy i Czeburki Kresowe. Sa propozycje na słodko, wegetariańskie, z mięsem, z okrasą, skwarkami. Pierogi są przygotowywane na miejscu. Po przyjęciu zamówienia od Klienta, ciasto jest wałkowane, nakładany jest farsz i pierogi gotują się bądź pieką, by za chwilę pojawić się jako pachnące danie na talerzu. To stanowi o nieprzeciętnym oraz domowym smaku kuchni Pierogarni Stary Młyn. Dwie pierwsze restauracje sieci powstały w Toruniu. Dzis funkcjonują także w Bydgoszczy, Wrocławiu i Gdańsku.

2019-02-12
więcej
Inside Park Inwestycje w nieruchomości

Inside Park Inwestycje w nieruchomości

Kategoria:   

Inside Park to grupa zrzeszająca specjalistów zajmujących się wnętrzami, finansami, nieruchomościami. To  zespół ekspertów do spraw kupna i wynajmu lokali, architektury, aranżacji i dekoracji wnętrz. Firma obala mit, że wybór, kupno i praca z nieruchomościami to stres i trudności. Inside Park daje klientom wybór i zaprasza na spacery po nieruchomościach. To ich sposób, by w komfortowej i niezobowiązującej atmosferze zaprezentować wiele miejsc w ciągu jednego spotkania.

 

2019-02-06
więcej
One Sport

One Sport

Kategoria:   

Toruńska agencja marketingu sportowego, która prowadzi cykl zawodów o tytuł indywidualnego Mistrza Europy na Żużlu:  Speedway European Championships. Dopiero od momentu przejęcia mistrzostw przez firmę One Sport zawody zyskały należny im prestiż. Indywidualne Mistrzostwa Europy  zyskały nową jakość. Zamiast w jednodniowym finale, najlepsi żużlowcy Starego Kontynentu walczą o tytuł, medale i nagrody finansowe w serii czterech turniejów finałowych.  Wszystko to można śledzić na żywo w telewizji Eurosport.

 

2019-02-06
więcej
POLMOZBYT HOLDING S.A.  

POLMOZBYT HOLDING S.A.  

Kategoria:   

Polmozbyt Holding S.A. to firma z długoletnią tradycją w branży motoryzacyjnej. W 1955 istniał TOS -> Techniczna Obsługa Samochodów. W 1974 r. TOS połączyło się z Motozbytem i tak powstał Polmozbyt. W 1994 Polmozbyt (przedsiębiorstwo państwowe) przekształciło się w spółkę akcyjną.  Od kilkunastu lat firma Polmozbyt jest związana z marką Citroen. Posiada salony sprzedaży i autoryzowane serwisy w Toruniu, Grudziądzu, Włocławku, Poznaniu i Bydgoszczy.

2019-02-06
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia