Laureaci znaku

NEUCA S.A.

NEUCA S.A.

Kategoria:   

W 2018 r. Grupa NEUCA, firma działająca na rynku ochrony zdrowia w Polsce od niemal 30 lat, uruchomiła centrum dystrybucyjne w Toruniu. Inwestycja ma duże znaczenie dla wzmocnienia łańcucha dostaw oraz prac związanych z udoskonalaniem jakości serwisu i obsługi aptek. Nowy magazyn ma powierzchnię ponad 14 000 m.kw. Toruńskie centrum dystrybucyjne wybudowane zostało na terenie byłej jednostki wojskowej (JAR) przy ul. Fortecznej. Obiekt jest jednym z najnowocześniejszych w branży. Dzięki wyposażeniu magazynu w najnowsze technologie, jego maksymalna przepustowość może wynieść do 675 tys. opakowań dziennie. Zamówienia do aptek mogą być zrealizowane w mniej niż 24 h, a najkrótsze do ok. 1,5 godziny.

 

2019-02-06
więcej
KMI Nieruchomości

KMI Nieruchomości

Kategoria:   

To licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zajmuje się pośrednictwem w kupnie oraz sprzedaży mieszkań, domów, działek budowlanych/komercyjnych. Pośredniczy również w wynajmie lokali użytkowych i magazynów.  Firma specjalizuje się w lokalach komercyjnych położonych na toruńskiej Starówce.  KMI Nieruchomości świadczy usługi w zakresie: wyszukiwania ofert na zlecenie, sprawdzania stanu prawnego nieruchomości, przygotowania nieruchomości do sprzedaży, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, przeprowadzania wiązanych transakcji kupna-sprzedaży, obsługi prawnej i doradztwa inwestycyjnego.

 

2019-02-06
więcej
PUPILL

PUPILL

Kategoria:   

Marka PUPILL od wielu lat cieszy się zaufaniem rodziców i sympatią dzieci w Polsce, a także za granicą. Odbiorcy kojarzą firmę z najwyższą jakością i niepowtarzalnym wzornictwem produktów. Docenianie jest też ręczne wykończenie produktów. PUPILL stale tworzy nowe, oryginalne, sezonowe kolekcje, podążając ciągle za trendami mody i przywiązując wielką wagę do komfortu dziecka. PIXELL jest nową linią marki PUPILL skierowaną do starszych dzieci i młodzieży ceniących sobie komfort i prosty styl.

2019-02-06
więcej
Apartamenty Stary Rynek 25

Apartamenty Stary Rynek 25

Kategoria:   

Apartamenty znajdujące  się w zabytkowej kamienicy, w samym sercu Starego Miasta, przy Rynku Staromiejskim 25. Apartamenty mają powierzchnie: 48 m2 – niebieski, 40m2 – zielony, są wyposażone w klimatyzację, dźwiękoszczelne okna, telewizor z płaskim ekranem (55 cali) i pełnym pakietem programowym. Każdy z apartamentów posiada przestronną łazienkę, wyposażoną kuchnię, WIFI – internet szerokopasmowy oraz niezbędne w podróży: żelazko z deską do prasowania oraz suszarkę do włosów.

 

2019-02-06
więcej
ROYALBI

ROYALBI

Kategoria:   

Polski producent rowerów beach Cruiser, którego  pasją jest projektowanie i tworzenie niepowtarzalnych rowerów w przystępnej cenie, zachowując staranność wykonania i wysoką jakość. Od wielu lat współpracuje z najlepszymi polskimi producentami ram rowerowych. Prawie każdy rower cruiser posiada precyzyjne przerzutki Shimano, idealne do jazdy miejskiej. Skórzane wykończenia oraz szeroka gama kolorystyczna nadają rowerom niepowtarzalny charakter.

 

2019-02-06
więcej

Celem projektu MADE IN TORUŃ jest wzmacnianie wizerunku najlepszych
toruńskich produktów i usług.

Michał Zaleski
Prezydent Miasta Torunia